Sporx Anasayfa
G.Saray'ın cezası UEFA tarafından resmen açıklandı
Prandelli'den Devler Ligi'ne kadro sürprizi!
Ve Sneijder'den Volkan'a mesaj: "Nasıl yapalım?"
Aziz Yıldırım
çok sinirlendi!
"Onun işi bitti"
Puan & Fikstür
Panorama
Bizi Takip Edin
 

Barcelona Vs. Milan

Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde grup maçları salı günü oynanacak maçlarla başlıyor.  

  • 0
13 Eylül 2011 Salı - 09:40
Sporx.com ve DHA
Barcelona Vs. Milan Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde grup maçları salı günü E, F, G ve H gruplarında oynanacak maçlarla başlayacak. A, B, C ve D gruplarındaki mücadeler ise çarşamba günü oynanacak.

Şampiyonada B Grubu'nda yer alan temsilcimiz Trabzonspor, gruptaki ilk maçını çarşamba günü İtalya'nın İnter takımıyla deplasmanda oynayacak. Bordo-mavili takımın grubundaki diğer karşılaşmada ise Fransız ekip Lille ile Rusya temsilcisi CSKA Moscova karşı karşıya gelecek.

Şampiyonlar Ligi maç programını ve salı gecesi oynanacak karşılaşmaların muhtemel 11'lerini sizin için derledik;

DEVLER LİGİ'NDE TÜM MAÇLARIN TAHMİNİ İÇİN TIKLAYIN...

-13 EYLÜL SALI-

E GRUBU

21:45 Chelsea - Bayer Leverkusen

CHELSEA: Cech; Bosingwa, Terry, Ivanovic, Cole; McEachran, Lampard, Meireles; Mata, Anelka, Sturridge

B. LEVERKUSEN: Leno; Castro, Reinartz, Toprak, Kadlec; Bender, Rolfes; Sam, Renato Augusto, Schurrle; Kiessling

21:45 Genk - Valencia

GENK: Kotales; Ngcongca, Joneleit, Hubert, Nadson; Buffel, Tozser, Pudil; Barda, Vossen, Nwanganga

VALENCIA: Guaita; Costa, Rami, Alba, Bruno; Banega, Mehmet; Piatti, Pablo Hernandez, Costa; Soldado

F GRUBU

21:45 Borussia Dortmund - Arsenal

B. DORTMUND: Weidenfeller; Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer; İlkay, Bender; Gotze, Kagawa, Grosskreutz; Lewandowski

ARSENAL: Szczesny; Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs; Ramsey, Song, Arteta; Gervinho, Van Persie, Arshavin

21:45 Olympiakos - Marsilya

OLYMPIAKOS: Papadapoulos; Marcano, Torosidis, Mellberg, Avraam; Fuster, Modesto, Abdoun, Makoun, Fejsa; Mirallas

MARSILYA: Mandanda; Morel, Nkolou, Diawara, Azpilicueta; Cheyrou, Alou Diarra, Lucho, Amalfitano, Valbuena; Remy

ANINDA KUPON YAPMAK İÇİN TIKLAYIN...

G GRUBU

21:45 Apoel Nicosia - Zenit St. Petersburg

APOEL: Chiotis; Jorge, Kaka, Boaventura, Morais; Poursaitidis, Marcinho, Trickovski, Manduca; Pinto, Ailton

ZENIT: Malafeev; Anyukov, Bruno Alves, Lomberts, Criscito; Shirokov, Denisov; Rosina, Fayzulin, Lazovic; Kerzhakov

21:45 Porto - Shakhtar Donetsk

PORTO: Helton; Maicon, Alvaro Pereira, Fucile, Rolando; Belluschi, Souza, Defour; James Rodriguez, Kleber, Hulk

SHAKHTAR: Rybka; Srna, Chygrynskiy, Rakytskyi, Gay; Fernandinho, Hubschman; Costa, Dentinho, Willian; Adriano

H GRUBU

21:45 Barcelona - AC Milan

BARCELONA: Valdes; Alves, Puyol, Abidal, Adriano; Busquets; Xavi, Iniesta; Pedro, Messi, Villa

MILAN: Abbiati; Zambrotta, T.Silva, Nesta, Abate; V.Bommel, Nocerino, Seedorf, Boateng, Emmanuelson; Pato

21:45 Viktoria Plzen - BATE Borisov

VIKTORIA PLZEN: Cech; Rajtoral, Cisovsky, Bystron, Limbersky; Jiracek, Horvath; Petrzela, Kolar, Pilar; Bakos

BATE BORISOV: Gutor; Filipenko, Yurevich, Simic; Nekhajchik, Baga, Renan, Volodko, Rudik; Kontsevoy; Kezman


-14 EYLÜL ÇARŞAMBA-

A GRUBU

21:45 Manchester City - Napoli

21:45 Villarreal - Bayern Munich

B GRUBU

21:45 Inter - Trabzonspor

21:45 Lille - CSKA Moscova

C GRUBU

21:45 Basel - Otelul Galati

21:45 Benfica - Manchester United

D GRUBU

21:45 Ajax - Lyon

21:45 Dinamo Zagreb - Real Madrid
yorum yaz - yorum
Diğer 'Şampiyonlar Ligi' Yazıları
Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Barcelona Vs. Milan
encokokunanlar_ust
encokyorumlananlar_ust
encokizlenenler_ust
Skoda Felicia
ÖĞRETMENDEN 1.3 SKODA FELİCİA
9.850 TL
Opel Astra
İLK SAHİBİNDEN TERTEMİZ LPG'Lİ OPEL ASTR
34.000 TL
Fiat / Tofaş Şahin
Fiat / Tofaş Şahin - 1.6 i.e. Lpg
3.900 TL
Mitsubishi Canter
Mitsubishi Canter - Kamyon Fe 659 E Turb
41.500 TL
 
Önerilen Haberleri Aç
Donanım ve Sistem iş ortağımız