Üst Manşet Geri Üst Manşet İleri
Galatasaray Fenerbahçe Beşiktaş İst. Başakşehir Bursaspor Trabzonspor Mersin İ.Y. Torku Konya Gençlerbirliği Eskişehirspor Gaziantepspor Kasımpaşa Sivasspor Akhisar Bld. Ç. Rizespor K.D.Ç. Karabük Balıkesirspor K. Erciyesspor
Sporx Facebook SayfasıSporx Twitter SayfasıSporx Google Plus SayfasıSporx YouTube SayfasıSporx Dailyotion SayfasıSporx Instagram SayfasıSporx Foursquare SayfasıSporx RSS Sayfası

Barcelona Vs. Milan

Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde grup maçları salı günü oynanacak maçlarla başlıyor.
Kaynak: Sporx.com ve DHA
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
13 Eylül 2011 09:40
Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde grup maçları salı günü E, F, G ve H gruplarında oynanacak maçlarla başlayacak. A, B, C ve D gruplarındaki mücadeler ise çarşamba günü oynanacak.

Şampiyonada B Grubu'nda yer alan temsilcimiz Trabzonspor, gruptaki ilk maçını çarşamba günü İtalya'nın İnter takımıyla deplasmanda oynayacak. Bordo-mavili takımın grubundaki diğer karşılaşmada ise Fransız ekip Lille ile Rusya temsilcisi CSKA Moscova karşı karşıya gelecek.

Şampiyonlar Ligi maç programını ve salı gecesi oynanacak karşılaşmaların muhtemel 11'lerini sizin için derledik;

DEVLER LİGİ'NDE TÜM MAÇLARIN TAHMİNİ İÇİN TIKLAYIN...

-13 EYLÜL SALI-

E GRUBU

21:45 Chelsea - Bayer Leverkusen

CHELSEA: Cech; Bosingwa, Terry, Ivanovic, Cole; McEachran, Lampard, Meireles; Mata, Anelka, Sturridge

B. LEVERKUSEN: Leno; Castro, Reinartz, Toprak, Kadlec; Bender, Rolfes; Sam, Renato Augusto, Schurrle; Kiessling

21:45 Genk - Valencia

GENK: Kotales; Ngcongca, Joneleit, Hubert, Nadson; Buffel, Tozser, Pudil; Barda, Vossen, Nwanganga

VALENCIA: Guaita; Costa, Rami, Alba, Bruno; Banega, Mehmet; Piatti, Pablo Hernandez, Costa; Soldado

F GRUBU

21:45 Borussia Dortmund - Arsenal

B. DORTMUND: Weidenfeller; Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer; İlkay, Bender; Gotze, Kagawa, Grosskreutz; Lewandowski

ARSENAL: Szczesny; Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs; Ramsey, Song, Arteta; Gervinho, Van Persie, Arshavin

21:45 Olympiakos - Marsilya

OLYMPIAKOS: Papadapoulos; Marcano, Torosidis, Mellberg, Avraam; Fuster, Modesto, Abdoun, Makoun, Fejsa; Mirallas

MARSILYA: Mandanda; Morel, Nkolou, Diawara, Azpilicueta; Cheyrou, Alou Diarra, Lucho, Amalfitano, Valbuena; Remy

ANINDA KUPON YAPMAK İÇİN TIKLAYIN...

G GRUBU

21:45 Apoel Nicosia - Zenit St. Petersburg

APOEL: Chiotis; Jorge, Kaka, Boaventura, Morais; Poursaitidis, Marcinho, Trickovski, Manduca; Pinto, Ailton

ZENIT: Malafeev; Anyukov, Bruno Alves, Lomberts, Criscito; Shirokov, Denisov; Rosina, Fayzulin, Lazovic; Kerzhakov

21:45 Porto - Shakhtar Donetsk

PORTO: Helton; Maicon, Alvaro Pereira, Fucile, Rolando; Belluschi, Souza, Defour; James Rodriguez, Kleber, Hulk

SHAKHTAR: Rybka; Srna, Chygrynskiy, Rakytskyi, Gay; Fernandinho, Hubschman; Costa, Dentinho, Willian; Adriano

H GRUBU

21:45 Barcelona - AC Milan

BARCELONA: Valdes; Alves, Puyol, Abidal, Adriano; Busquets; Xavi, Iniesta; Pedro, Messi, Villa

MILAN: Abbiati; Zambrotta, T.Silva, Nesta, Abate; V.Bommel, Nocerino, Seedorf, Boateng, Emmanuelson; Pato

21:45 Viktoria Plzen - BATE Borisov

VIKTORIA PLZEN: Cech; Rajtoral, Cisovsky, Bystron, Limbersky; Jiracek, Horvath; Petrzela, Kolar, Pilar; Bakos

BATE BORISOV: Gutor; Filipenko, Yurevich, Simic; Nekhajchik, Baga, Renan, Volodko, Rudik; Kontsevoy; Kezman


-14 EYLÜL ÇARŞAMBA-

A GRUBU

21:45 Manchester City - Napoli

21:45 Villarreal - Bayern Munich

B GRUBU

21:45 Inter - Trabzonspor

21:45 Lille - CSKA Moscova

C GRUBU

21:45 Basel - Otelul Galati

21:45 Benfica - Manchester United

D GRUBU

21:45 Ajax - Lyon

21:45 Dinamo Zagreb - Real Madrid
Diğer Şampiyonlar Ligi Haberleri
SON HABERLER
Tümü
Daf Cekici
daf cf euro 5 çıkma kupa radyatör interc
22.500 TL
Dacia Kamyonet
GEELY ÇİN MAKAM ARABASI 2011 MODEL FUL F
16.700 TL
Peugeot 206
Peugeot 206 - Xt 1.6 5 Kapi
22.500 TL
Peugeot 307
Peugeot 307 - Envy 1.6 5 Kapi
24.000 TL