/
At Yarışı

At Yarışı

At Yarışı Sonuçları

Koşuların bitmesinin ardından at yarışı sonuçları da sayfamızda yer almaktadır. İzmir, İstanbul, Adana, Kocaeli, Diyarbakır ve Şanlıurfa'da koşulan koşular sonrasında altılı ganyanın ne kadar ikramiye verdiğine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Öte yandan siz de at yarışı bankoları konusunda kendinize güveniyorsanız sayfanın altında bulunan yorum ekle kısmından kuponlarınızı paylaşabilirsiniz. Türkiye'de at yarışı oyunu bazı şampiyon atlar da çıkarmıştır. Bunlardan bazıları Karayel, 1.Sezgin, Nadas ve Tünküt'tur. Karayel, koştuğu 18 yarışın tamamını kazanarak tarihe geçmiş ve Türk atçılığının en büyük şampiyonlarından biri olmuştur, çoğu yarışseverin gönlünü kazanmıştır.


At Yarışı Tahminleri

Sporx'te her gün özel olarak at yarışı tahminleri verilmektedir. Tilki günün koşularına dair at yarışı bankoları verirken, Hipodrom güzeli ve Editörün Kuponu da yarışseverlere yardımcı olmaktadır. Ayrıca Sporx'te düzenli olarak at yarışı bülteni verilmektedir. Bu bültende koşulara ait bilgiler, atların son form durumları, jokeyler ve diğer ayrıntılar bulunmaktadır. At yarışı programı düzenli olarak yarışseverlerin takip ettiği bir programdır. Tilki'nin her gün düzenli olarak verdiği at yarışı tahminleri birçok yarışseverin beğenisini toplamıştır. Tilki, düzenli olarak atları takip ederken, idman pistinde çıkan son galopları da okuyucularıyla paylaşmaktadır. Tilki, sürpriz at yarışı bankolarıyla da dikkat çekmektedir. Tilki'nin tahminleri yarış günü sabahı 09:00-12:00 arasında yayınlanmaktadır.

GÜNLÜK BÜLTEN
18.01.2018 - At Yarısları
Hava: C, - % Nem
Çim Pist:
Kum Pisti:
DİĞER HABERLER
Daha fazla göster
Tilki'nin Yeri
17 OCAK BURSA
Bursa programında bugün çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Günün üçüncü ayağında start alacak olan BOMBACAN, son koşularıyla kalitesini bir kez daha kanıtladı. Bugün eküri avantajıyla, yatkın olduğu mesafede ve kendine uygun rakipler yanında çok koşacak. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. Bursa programında bugün güveneceğimiz bir diğer at ise FRATELLİ olacak. Bu pistte her zaman çok koşan ve son 400'lük işinde de dikkat çeken safkan Gündüzeli ekürisinin iyi hazırlıklarıyla bu mesafede rakiplerine oranla ağır basıyor. Güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. Bursa programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler ise tabela ayağına yönelebilir. Son koşusunu güzel bir şekilde kazanan INVISIBLE WOMAN, bugün startta oyalanmazsa bir kez daha farklı bir yarış çıkartarak günün önemli derecelerinden birine imza atabilir. Daha düşük bütçeli veya farklı şablonları düşünen yarışseverler tarafından değerlendirilmeli. At koşar baht kazanır. Herkese boş şanslar.
Eko Kupon
HEPSİ / HEPSİ / 2 / 3 / 4 / 2-6-9
Altılı Tahmin
2018-01-17
1. AYAK 2. AYAK 3. AYAK 4. AYAK 5. AYAK 6. AYAK
HEPSİ HEPSİ 2 3 2 2
4 6
9
Editörün Kuponu
ROWDY
Yarış hayatının ilk üç koşusunu güzel bir şekilde kazanan ROWDY, bugün kazanır.
Altılı Tahmin
2018-01-17
1. AYAK 2. AYAK 3. AYAK 4. AYAK 5. AYAK 6. AYAK
HEPSİ HEPSİ 2 3 2 6
7 6
Hipodrom Güzeli
SAVAŞATI
Son yarışı ölçü olmayan SAVAŞATI, günün ilk ayağında açılışı yapacaktır.
Altılı Tahmin
2018-01-17
1. AYAK 2. AYAK 3. AYAK 4. AYAK 5. AYAK 6. AYAK
1 2 HEPSİ HEPSİ 1 2
2 6
3 10
Günlük Sonuçlar
Koşu  At ismi Ganyan