00010203040506070809101112131415

Elbette her şampiyonluk özeldir ancak Beşiktaş'ın bu sezon kazandığı şampiyonlukta tepeden tırnağa Beşiktaş'ın evladı Sergen Yalçın'ın imzası bulunması her şeyi çok daha anlamlı kılıyor. İmza töreninde heyecandan dudakları titreyen Sergen Yalçın'ın eksik, cezalı, sakat, ekonomik sıkıntılar, zemin, çamur, kar, yaşlı, genç demeden söylediği tek şey Beşiktaş'ın şampiyonluğunu özetliyor aslında; FARK ETMEZ!

KAYDIR
ŞAMPİYONLUK ÖYKÜSÜ

Beşiktaş evin oğlu Sergen Yalçın yönetiminde, kulübün içerisindeki tüm zorlu şartlara rağmen tarihi bir şampiyonluk kazanması hakkında elbette söyleyeceklerimiz var.

DETAY
BİZ 11 ARKADAŞIZ, LAKİN...

Çanakkale'de şehit düşen Beşiktaş'ın kaptanı Kazım'ın cebinden çıkan şiir birlik ve beraberlik ruhunu en güzel şekilde ifade ediyordu: 'Biz onbir arkadaşız, lakin arkamızda daha var'

DETAY
A'DAN Z'YE ŞAMPİYONLUK

Beşiktaş taraftarı, yönetimi, teknik heyeti ve futbolcusu bu şampiyonluğa yürekten inandı ancak sadece inanmanın da yeterli olmayacağını bu içeriğimizde A'dan Z'ye her harfe bir "Beşiktaş olayı" koyarak anlattık.

DETAY
MÜHENDİSLİK HARİKASI

Başlık oldukça iddialı ancak Beşiktaş'ın bu sezonki kadro yapılanması ve her yaptığı hamleden aldığı verim bize bunu yaptırmak mecbur bıraktı!

DETAY
TARAFTARI SEVİNDİREN 10 ŞEY

Sergen Yalçın'ın takımın başına geçmesinin ardından adeta kenetlenen Beşiktaş taraftarı 20 bin kişiyle aslında ilk meşaleyi Sergen Yalçın'ın imza töreninde attı.

DETAY
BİR FİLM OLSAYDI

Hayatı filmler anlatır, filmler de hayat anlatılır. Beşiktaş'ın şampiyonluğunun ardından 5 filmde sezon sezon başından bu yana taşadıklarını gördük. Beşiktaş'ın şampiyonluğuile benzerlik kurulabilecek 5 büyük film.

DETAY
BEŞİKTAŞ'IN GELİRİ

Ekonomik olarak dar boğazdan ve UEFA ile yaptığı anlaşmaya da uymak zorunda kalan Beşiktaş için bu sezon elde edilen şampiyonluğu sadece bir şampiyonluk olarak nitelemek pek mümkün değil. Beşiktaş'ın bu sezonki şampiyonluğu bir anlamda ekonomik özgürlük demek.

DETAY
KARTAL PAYI KİMİN?

Beşiktaş takım olarak bu sezon sıra dışı bir performans sergiledi ancak bazı futbolcuların performansları gerçekten çok özeldi, onları inceliyoruz

DETAY
PEKİ NASIL BAŞARDI?

Beşiktaş'a gelene kadar taşlı, tozlu, toparklı yollardan geçen Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'taki ikinci sezonunda şampiyonluğu kazanmasının elbette bazı sırları var.

DETAY
UNUTULMAZ 10 SÖZÜ

Beşiktaş teknik direktörü olduğunu her fırsatta herkese hissettiren Sergen Yalçın'ın belki de sezonun gidişatını değiştiren bazı açıklamaları oldu. Sezona damga vuran 10 Sergen Yalçın açıklamasına bakıyoruz

DETAY
GELECEKTE NE BEKLİYOR?

Şampiyonluk kupasını kaldıran Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig için büyük bir gelirin sahibi olacak! Peki bu gelir nasıl kullanacak, transfer stratejisi nasıl olacak?

DETAY
ŞAMPİYONLUK KARESİ

Çooooook uzun bir sezonu geride bıraktık ve spesifik olarak tek tek şampiyonluğu bir noktaya bağlamak pek mümkün değil. Ancak bu şampiyonluk yolunda öyle anlar var ki, öyle fotoğraflar var ki...

DETAY
ŞAMPİYONLUK ASİSTİ

Transfer döneminin bitimine çok kısa bir süre kala lisans için gerekli belgeleri motokurye ile TFF'ye ulaştırılacak bir futbolcunun Beşiktaş'ta tarih yazacağını kim bilebilirdi ki?

DETAY
TUTTUĞU ALTIN OLDU

"Tuttuğu altın altın oluyor" derler ya, tam olarak Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'ta yaptığı da bu oldu. Gencinden, yaşlısına, futbola küsmüşünden, kronik sakat futbolcusuna kada kime elini değdirdiyse altın oldu. Onu anlatıyoruz

DETAY