Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-0)
MS
Tarih:
05 Ekim 2023 Perşembe 19:45
Lig:
Konferans Ligi
Stat:
Ghelamco Arena
Gent
2
Maccabi Tel Aviv
0
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 2-0 | Gent - Maccabi Tel Aviv canlı skor burada - Maç Özeti
Gent
Genel
İç saha
Dış saha
27.04.24
FDA
Westerlo
3-2
23.04.24
FDA
St.Truiden [D]
0-2
20.04.24
FDA
KV Mechelen
3-1
14.04.24
FDA
OH Leuven [D]
2-1
07.04.24
FDA
Westerlo [D]
0-3
29.03.24
FDA
Standard Liege
5-1
17.03.24
FDA
Sporting Charleroi
5-0
10.03.24
FDA
Union St.Gilloise [D]
1-1
02.03.24
FDA
Standard Liege [D]
4-2
25.02.24
FDA
Royal Antwerp
2-2
27.04.24
FDA
Westerlo
3-2
20.04.24
FDA
KV Mechelen
3-1
29.03.24
FDA
Standard Liege
5-1
17.03.24
FDA
Sporting Charleroi
5-0
25.02.24
FDA
Royal Antwerp
2-2
21.02.24
UEC
Maccabi Haifa
1-1
11.02.24
FDA
Cercle Brugge
1-2
27.01.24
FDA
Westerlo
2-2
19.01.24
FDA
KV Mechelen
1-2
16.01.24
CUP
Club Brugge
0-1
23.04.24
FDA
St.Truiden [D]
0-2
14.04.24
FDA
OH Leuven [D]
2-1
07.04.24
FDA
Westerlo [D]
0-3
10.03.24
FDA
Union St.Gilloise [D]
1-1
02.03.24
FDA
Standard Liege [D]
4-2
18.02.24
FDA
Eupen [D]
0-2
15.02.24
UEC
Maccabi Haifa [D]
1-0
04.02.24
FDA
Anderlecht [D]
1-0
01.02.24
FDA
St.Truiden [D]
4-1
12.01.24
CFR Cluj [D]
1-2
Maccabi Tel Aviv
Genel
İç saha
Dış saha
14.03.24
UEC
Olympiakos
1-6
07.03.24
UEC
Olympiakos [D]
1-4
14.12.23
UEC
Gent
3-1
30.11.23
UEC
Breidablik [D]
1-2
25.11.23
UEC
Zorya
3-2
09.11.23
UEC
Zorya [D]
1-3
05.10.23
UEC
Gent [D]
2-0
21.09.23
UEC
Breidablik
3-2
31.08.23
UEC
NK Celje [D]
1-1
24.08.23
UEC
NK Celje
4-1
14.03.24
UEC
Olympiakos
1-6
14.12.23
UEC
Gent
3-1
25.11.23
UEC
Zorya
3-2
21.09.23
UEC
Breidablik
3-2
24.08.23
UEC
NK Celje
4-1
17.08.23
UEC
AEK Larnaca
1-0
27.07.23
UEC
CS Petrocub
3-0
16.07.23
Bournemouth
1-0
18.08.22
UEC
Nice
1-0
04.08.22
UEC
Aris
2-0
07.03.24
UEC
Olympiakos [D]
1-4
30.11.23
UEC
Breidablik [D]
1-2
09.11.23
UEC
Zorya [D]
1-3
05.10.23
UEC
Gent [D]
2-0
31.08.23
UEC
NK Celje [D]
1-1
09.08.23
UEC
AEK Larnaca [D]
1-1
03.08.23
UEC
CS Petrocub [D]
0-2
04.12.22
A.Demirspor [D]
3-6
30.11.22
Antalyaspor [D]
1-2
25.08.22
UEC
Nice [D]
2-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.