Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : -)
MS
Tarih:
19 Ocak 2021 Salı 14:00
Lig:
Hazırlık Maçları
Stat:
Stadión Pod Dubnom
Gornik Zabrze
4
Trencín
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Gornik Zabrze - Trencín arasındaki maçlar - 19 Ocak 2021 Salı 14:00 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Gornik Zabrze
Genel
İç saha
Dış saha
12.11.21
CLF
Opava
0-1
17.07.21
CLF
Baník Ostrava
1-3
10.07.21
CLF
Warta Poznan [D]
1-2
16.05.21
EKS
Lech Poznan [D]
1-1
07.05.21
EKS
Jagiellonia Bialystok
3-1
03.05.21
EKS
Cracovia [D]
1-0
24.04.21
EKS
Wisla Plock
0-2
20.04.21
EKS
Pogon Szczecin [D]
1-0
16.04.21
EKS
Slask Wroclaw
1-1
12.04.21
EKS
Piast Gliwice [D]
2-0
12.11.21
CLF
Opava
0-1
17.07.21
CLF
Baník Ostrava
1-3
07.05.21
EKS
Jagiellonia Bialystok
3-1
24.04.21
EKS
Wisla Plock
0-2
16.04.21
EKS
Slask Wroclaw
1-1
05.04.21
EKS
Warta Poznan
1-2
14.03.21
EKS
Zaglebie Lubin
2-0
27.02.21
EKS
Legia Warszawa
1-2
15.02.21
EKS
Stal Mielec
2-1
30.01.21
EKS
Lech Poznan
1-1
10.07.21
CLF
Warta Poznan [D]
1-2
16.05.21
EKS
Lech Poznan [D]
1-1
03.05.21
EKS
Cracovia [D]
1-0
20.04.21
EKS
Pogon Szczecin [D]
1-0
12.04.21
EKS
Piast Gliwice [D]
2-0
26.03.21
CLF
Zaglebie Lubin [D]
5-3
20.03.21
EKS
Rakow [D]
0-0
05.03.21
EKS
Wisla Krakow [D]
0-0
20.02.21
EKS
Lechia Gdansk [D]
2-0
10.02.21
CUP
Rakow [D]
4-2
Trencín
Genel
İç saha
Dış saha
18.12.21
SUL
Senica [D]
1-0
11.12.21
SUL
Zilina
1-3
04.12.21
SUL
Sered [D]
4-2
27.11.21
SUL
DAC
0-1
19.11.21
SUL
Ruzomberok [D]
3-0
05.11.21
SUL
Zemplín Michalovce
4-2
31.10.21
SUL
Slovan Bratislava
2-3
23.10.21
SUL
Zlaté Moravce [D]
0-1
15.10.21
SUL
Tatran Liptovsky Mikulás [D]
2-1
03.10.21
SUL
Spartak Trnava
0-1
11.12.21
SUL
Zilina
1-3
27.11.21
SUL
DAC
0-1
05.11.21
SUL
Zemplín Michalovce
4-2
31.10.21
SUL
Slovan Bratislava
2-3
03.10.21
SUL
Spartak Trnava
0-1
18.09.21
SUL
Senica
3-3
03.09.21
CLF
Petrzalka
4-0
28.08.21
SUL
Sered
0-0
13.08.21
SUL
Ruzomberok
1-1
23.07.21
SUL
Zlaté Moravce
4-0
18.12.21
SUL
Senica [D]
1-0
04.12.21
SUL
Sered [D]
4-2
19.11.21
SUL
Ruzomberok [D]
3-0
23.10.21
SUL
Zlaté Moravce [D]
0-1
15.10.21
SUL
Tatran Liptovsky Mikulás [D]
2-1
24.09.21
SUL
Pohronie [D]
2-2
11.09.21
SUL
Zilina [D]
1-3
22.08.21
SUL
DAC [D]
1-1
07.08.21
SUL
Zemplín Michalovce [D]
1-2
31.07.21
SUL
Slovan Bratislava [D]
2-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.