Arama Logo

Galatasaray'a sürpriz teklif: "15 milyon euro'ya satarım!"
6
GALATASARAY'DA DEĞİŞİM
Yaş ortalaması yüksek olan kadrosunu gençleştirme yönünde transferler yapan Galatasaray'da birçok genç isim takıma katılırken Falcao gibi maaş ve yaş olarak yüksek olan isimlerden de sarı-kırmızılı takım kurtuldu. (Takvim)
5
TAKIMA NOKTA ATIŞI İSİMLER KATILDI
Özellikle yabancı transferlerde nokta atışı başarı gösteren Galatasaray, Victor Nelsson, Sacha Boey, Morutan, Cicaldau, Van Aanholt, Assunçao gibi yıldızlarla takım kalitesini oldukça artırdı.
4
G.SARAY'A SÜRPRİZ TEKLİF
Galatasaray'ın sezon başında Rumen Ligi takımlarından U.Craiova'dan transfer ettiği Alexandru Cicaldau ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. 24 yaşındaki oyuncunun menajeri İoan Becali, G.Saray Yönetimi'ne flaş bir teklifte bulundu.
3
"15 MİLYON EURO'YA SATABİLİRİM"
Rumen menajerin Sarı-Kırmızılı Yönetimle yaptığı görüşmede, "İsterseniz sezon sonu Cicaldau'yu 15 milyon Euro'ya satabilirim. Önemli kulüplerin radarında" dedi.
2
"6.5'A GELMİŞTİ"
Galatasaray yaz transfer döneminde Cicaldau'yu U.Craiova'dan 6.5 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer etmişti. 24 Temmuz'da transfer edilen yıldız oyuncu Süper Lig'de şimdiden 4 maçta 2 gol attı.
1
SON KARAR TRANSFER DÖNEMİNDE

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, genç yıldız Cicaldau'nun performansından çok memnun. Gelen teklif çok iyi olsa da yıldız oyuncuyla ilgili son karar transfer döneminde verilecek.