Sporx Extra Arama Logo

"Beşiktaş kaç atarsa atsın, 3 fazlasını atarız!"

Rakiplerinin yenilmesi, Cim-Bom’un da Denizli’yi 4-1 yenmesiyle bir anda şampiyonluk için umutlanan sarı-kırmızılılar, bugün Malatya maçı için kampa girecek, burada bekleyecek. Futbolcular, Denizli dönüşünde uçakta, “Beşiktaş kaç atarsa biz de Malatya’ya üç fazlasını atarız” diyerek inançlarını dile getirdi.
6
GALATASARAY ŞAMPİYONLUĞA İNANIYOR

Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin mağlubiyeti sonrasında bir anda şampiyonluk için umutlanan ve Yeni Malatyaspor maçına bu yönden büyük ümit bağlayan Galatasaray’da bazı tedbirler alınıyor.

5
TERİM'İN İLK DÜŞÜNCESİ...

Milliyet'ten Nevzat Dindar'ın haberine göre; Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in ilk düşüncesi, takım içi motivasyonun, cumartesi günkü karşılaşmanın sonuna kadar diri kalabilmesi...

4
İÇ SAHADA İLK KEZ KAMP

Sezon başından bu yana iç saha maçlarında kamp yaptırmayan, evlerinden stada gelmelerini sağlayan tecrübeli teknik adam, bugün 18.00’de yapılacak antrenmanın ardından kampa girecek.

3
2 GÜN BOYUNCA %100 KONSANTRE

Çarşamba gününü izin yaparak geçiren bugünden itibaren iki gün boyunca maça hazırlanacak olan sarı-kırmızılılar, Türk Telekom Stadı’ndaki karşılaşmaya tam olarak hazırlanmak istiyor.

2
"BEŞİKTAŞ KAÇ ATARSA ATSIN"

Şampiyon olacaklarından emin görünen sarı-kırmızılı oyuncular, İstanbul’a dönüş yolunda, “Beşiktaş, Göztepe’ye kaç atarsa biz de Malatya’ya 3 fazlasını atarak şampiyon oluruz. Onlar deplasmana gidiyor, biz ise evimizde oynayacağız. Bunu başaracağız ve şampiyon olacağız” diyerek inançlarını dile getirdi.

1
OYUNCULAR MORALLİ VE İDDİALI

Son derece moralli ve iddialı gözüken oyuncuların bu ruh hali, teknik kadroyu da umutlandırdı.