Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-0)
MS
Tarih:
30 Kasım 2023 Perşembe 23:00
Lig:
Konferans Ligi
Stat:
Deutsche Bank Park
E. Frankfurt
1
PAOK
2
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 1-2 | E. Frankfurt - PAOK canlı skor burada - Maç Özeti
E. Frankfurt
Genel
İç saha
Dış saha
27.04.24
BUN
Bayern Munih [D]
2-1
19.04.24
BUN
Augsburg
3-1
13.04.24
BUN
VfB Stuttgart [D]
3-0
05.04.24
BUN
Werder Bremen
1-1
30.03.24
BUN
Union Berlin
0-0
17.03.24
BUN
B. Dortmund [D]
3-1
10.03.24
BUN
Hoffenheim
3-1
02.03.24
BUN
FC Heidenheim [D]
1-2
25.02.24
BUN
Wolfsburg
2-2
22.02.24
UEC
Union St.Gilloise
1-2
19.04.24
BUN
Augsburg
3-1
05.04.24
BUN
Werder Bremen
1-1
30.03.24
BUN
Union Berlin
0-0
10.03.24
BUN
Hoffenheim
3-1
25.02.24
BUN
Wolfsburg
2-2
22.02.24
UEC
Union St.Gilloise
1-2
10.02.24
BUN
Bochum
1-1
26.01.24
BUN
Mainz 05
1-0
06.01.24
Freiburg
2-5
20.12.23
BUN
Mönchengladbach
2-1
27.04.24
BUN
Bayern Munih [D]
2-1
13.04.24
BUN
VfB Stuttgart [D]
3-0
17.03.24
BUN
B. Dortmund [D]
3-1
02.03.24
BUN
FC Heidenheim [D]
1-2
18.02.24
BUN
Freiburg [D]
3-3
15.02.24
UEC
Union St.Gilloise [D]
2-2
03.02.24
BUN
FC Köln [D]
2-0
20.01.24
BUN
Darmstadt [D]
2-2
13.01.24
BUN
RB Leipzig [D]
0-1
17.12.23
BUN
Leverkusen [D]
3-0
PAOK
Genel
İç saha
Dış saha
24.04.24
SL1
Lamia [D]
1-1
21.04.24
SL1
Olympiakos [D]
2-1
18.04.24
UEC
Club Brugge
0-2
11.04.24
UEC
Club Brugge [D]
1-0
07.04.24
SL1
AEK Athens [D]
2-2
03.04.24
SL1
Lamia
3-1
31.03.24
SL1
Panathinaikos [D]
2-3
14.03.24
UEC
Dinamo Zagreb
5-1
10.03.24
SL1
Aris
0-1
07.03.24
UEC
Dinamo Zagreb [D]
2-0
18.04.24
UEC
Club Brugge
0-2
03.04.24
SL1
Lamia
3-1
14.03.24
UEC
Dinamo Zagreb
5-1
10.03.24
SL1
Aris
0-1
18.02.24
SL1
Olympiakos
1-4
14.02.24
CUP
Panathinaikos
0-1
11.02.24
SL1
AEK Athens
1-1
31.01.24
CUP
Panserraikos FC
5-0
28.01.24
SL1
Panathinaikos
2-1
14.01.24
SL1
PAS Giannina
4-0
24.04.24
SL1
Lamia [D]
1-1
21.04.24
SL1
Olympiakos [D]
2-1
11.04.24
UEC
Club Brugge [D]
1-0
07.04.24
SL1
AEK Athens [D]
2-2
31.03.24
SL1
Panathinaikos [D]
2-3
07.03.24
UEC
Dinamo Zagreb [D]
2-0
03.03.24
SL1
Lamia [D]
0-2
28.02.24
SL1
Panserraikos FC [D]
0-2
25.02.24
SL1
Panetolikos [D]
1-3
21.02.24
CUP
Panathinaikos [D]
7-7
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.