Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-1)
MS
Tarih:
29 Mayıs 2018 Salı 21:00
Lig:
Hazırlık Ülkeler
Stat:
Stadion Letzigrund
Hakem:
Alain Bieri
Arnavutluk
0
Kosova
3
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 0-3 | Arnavutluk - Kosova canlı skor burada - Maç Özeti
Arnavutluk
Genel
İç saha
Dış saha
31.03.21
WQE
San Marino [D]
0-2
28.03.21
WQE
İngiltere
0-2
25.03.21
WQE
Andora [D]
0-1
18.11.20
NAT
Beyaz Rusya
3-2
15.11.20
NAT
Kazakistan
3-1
11.11.20
FRI
Kosova
2-1
14.10.20
NAT
Litvanya [D]
0-0
11.10.20
NAT
Kazakistan [D]
0-0
07.09.20
NAT
Litvanya
0-1
04.09.20
NAT
Beyaz Rusya [D]
0-2
28.03.21
WQE
İngiltere
0-2
18.11.20
NAT
Beyaz Rusya
3-2
15.11.20
NAT
Kazakistan
3-1
11.11.20
FRI
Kosova
2-1
07.09.20
NAT
Litvanya
0-1
17.11.19
ECQ
Fransa
0-2
14.11.19
ECQ
Andora
2-2
10.09.19
ECQ
İzlanda
4-2
11.06.19
ECQ
Moldova
2-0
22.03.19
ECQ
Türkiye
0-2
31.03.21
WQE
San Marino [D]
0-2
25.03.21
WQE
Andora [D]
0-1
14.10.20
NAT
Litvanya [D]
0-0
11.10.20
NAT
Kazakistan [D]
0-0
04.09.20
NAT
Beyaz Rusya [D]
0-2
14.10.19
ECQ
Moldova [D]
0-4
11.10.19
ECQ
Türkiye [D]
1-0
07.09.19
ECQ
Fransa [D]
4-1
08.06.19
ECQ
İzlanda [D]
1-0
25.03.19
ECQ
Andora [D]
0-3
Kosova
Genel
İç saha
Dış saha
11.06.21
FRI
Gambia
1-0
31.03.21
WQE
İspanya [D]
3-1
28.03.21
WQE
İsveç
0-3
24.03.21
FRI
Litvanya
4-0
18.11.20
NAT
Moldova
1-0
15.11.20
NAT
Slovenya [D]
2-1
11.11.20
FRI
Arnavutluk [D]
2-1
14.10.20
NAT
Yunanistan [D]
0-0
11.10.20
NAT
Slovenya
0-1
08.10.20
ECQ
Kuzey Makedonya [D]
2-1
11.06.21
FRI
Gambia
1-0
28.03.21
WQE
İsveç
0-3
24.03.21
FRI
Litvanya
4-0
18.11.20
NAT
Moldova
1-0
11.10.20
NAT
Slovenya
0-1
06.09.20
NAT
Yunanistan
1-2
17.11.19
ECQ
İngiltere
0-4
14.10.19
ECQ
Karadağ
2-0
10.10.19
FRI
Cebelitarık
1-0
07.09.19
ECQ
Çekya
2-1
31.03.21
WQE
İspanya [D]
3-1
15.11.20
NAT
Slovenya [D]
2-1
11.11.20
FRI
Arnavutluk [D]
2-1
14.10.20
NAT
Yunanistan [D]
0-0
08.10.20
ECQ
Kuzey Makedonya [D]
2-1
03.09.20
NAT
Moldova [D]
1-1
14.11.19
ECQ
Çekya [D]
2-1
10.09.19
ECQ
İngiltere [D]
5-3
10.06.19
ECQ
Bulgaristan [D]
2-3
07.06.19
ECQ
Karadağ [D]
1-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.