Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-1)
MS
Tarih:
05 Mayıs 2023 Cuma 19:10
Lig:
1. Lig
Stat:
Ertl Glas-Stadion
Amstetten
0
First Vienna FC
4
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 0-4 | Amstetten - First Vienna FC canlı skor burada - Maç Özeti
Amstetten
Genel
İç saha
Dış saha
03.05.24
2.L
Floridsdorfer AC
3-2
26.04.24
2.L
Ried [D]
3-0
19.04.24
2.L
Sturm Graz II
1-4
14.04.24
2.L
SV Lafnitz [D]
2-2
06.04.24
2.L
Dornbirn
0-1
29.03.24
2.L
SKN St. Poelten [D]
3-1
15.03.24
2.L
Admira Moedling
1-3
08.03.24
2.L
SV Stripfing [D]
0-2
01.03.24
2.L
Leoben
0-1
24.02.24
2.L
SW Bregenz [D]
0-1
03.05.24
2.L
Floridsdorfer AC
3-2
19.04.24
2.L
Sturm Graz II
1-4
06.04.24
2.L
Dornbirn
0-1
15.03.24
2.L
Admira Moedling
1-3
01.03.24
2.L
Leoben
0-1
17.02.24
2.L
Grazer AK
1-3
26.11.23
2.L
First Vienna FC
1-3
01.11.23
CUP
Rapid Wien
1-5
27.10.23
2.L
Kapfenberger SV
1-1
06.10.23
2.L
Ried
2-3
26.04.24
2.L
Ried [D]
3-0
14.04.24
2.L
SV Lafnitz [D]
2-2
29.03.24
2.L
SKN St. Poelten [D]
3-1
08.03.24
2.L
SV Stripfing [D]
0-2
24.02.24
2.L
SW Bregenz [D]
0-1
10.11.23
2.L
SV Horn [D]
3-1
04.11.23
2.L
FC Liefering [D]
2-2
20.10.23
2.L
Floridsdorfer AC [D]
0-0
01.10.23
2.L
Sturm Graz II [D]
3-2
15.09.23
2.L
Dornbirn [D]
1-0
First Vienna FC
Genel
İç saha
Dış saha
27.04.24
2.L
Floridsdorfer AC [D]
1-0
19.04.24
2.L
SV Lafnitz
2-0
12.04.24
2.L
Dornbirn [D]
1-0
05.04.24
2.L
SKN St. Poelten
7-3
31.03.24
2.L
SV Stripfing [D]
3-2
21.03.24
Rapid Wien [D]
3-0
15.03.24
2.L
Leoben
1-0
08.03.24
2.L
SV Horn
1-2
01.03.24
2.L
Grazer AK [D]
2-2
24.02.24
2.L
Sturm Graz II [D]
1-1
19.04.24
2.L
SV Lafnitz
2-0
05.04.24
2.L
SKN St. Poelten
7-3
15.03.24
2.L
Leoben
1-0
08.03.24
2.L
SV Horn
1-2
17.02.24
2.L
SW Bregenz
1-2
10.11.23
2.L
Admira Moedling
2-1
28.10.23
2.L
FC Liefering
2-0
12.10.23
Rapid Wien
1-4
06.10.23
2.L
Floridsdorfer AC
2-2
26.09.23
CUP
Austria Lustenau
2-3
27.04.24
2.L
Floridsdorfer AC [D]
1-0
12.04.24
2.L
Dornbirn [D]
1-0
31.03.24
2.L
SV Stripfing [D]
3-2
21.03.24
Rapid Wien [D]
3-0
01.03.24
2.L
Grazer AK [D]
2-2
24.02.24
2.L
Sturm Graz II [D]
1-1
26.11.23
2.L
Amstetten [D]
1-3
04.11.23
2.L
Kapfenberger SV [D]
0-0
20.10.23
2.L
Ried [D]
4-1
01.10.23
2.L
SV Lafnitz [D]
2-3
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.