Spor Toto 2. Lig'de ikinci haftanın hakemleri!
|| Son güncellemeSpor Toto 2. ve 3. Ligde ikinci hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.
Spor Toto 2. ve 3. Ligde ikinci hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.
Spor Toto 2. Lig'de ikinci hafta karşılaşmalarında görev yapacak hakemler açıklandı.
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, 2. Lig Beyaz ve Kırmızı Grup'ta tamamı 10 Eylül Cumartesi günü oynanacak ikinci hafta maçlarını yönetecek hakemler şunlar:
Beyaz Grup
15.30 Ofspor-Keçiörengücü: Serdar Akkoçoğlu
15.30 Sivas Belediyespor-Zonguldak Kömürspor: Ali Karatutlu
15.30 Amed Sportif Faaliyetler- Konya Anadolu Selçukspor: Ali Zağlı
16.00 Hacettepe-İstanbulspor: Hasan Avcı
16.30 Pendikspor-Büyükçekmece Tepecikspor: Erdoğan Özkaya
16.30 Kocaeli Birlikspor-Anadolu Üsküdar 1908: Yasin Kol
16.30 Fatih Karagümrük-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Ali Şansalan
19.00 Kahramanmaraşspor-Nazilli Belediyespor: Seser Tuna
20.00 Bucaspor-Fethiyespor: Tugay Kaan Numanoğlu
Kırmızı Grup
15.30 Gümüşhanespor-Menemen Belediyespor: Erkan Özdamar
15.30 Hatayspor-Kastamonuspor 1966: Ferhan Kestanlıoğlu
16.00 Niğde Belediyespor-Etimesgut Belediyespor: Çağdaş Altay
16.00 Tokatspor-1461 Trabzon: Atilla Karaoğlan
16.30 Karşıyaka-Tuzlaspor: Kadir Sağlam
16.30 Aydınspor 1923-Kayseri Erciyesspor: Gürel Uzuner
16.30 İnegölspor-BUGSAŞ Spor: Ali Adıgüzel
16.30 Sarıyer-Eyüpspor: Celal Bayraklı
16.30 Kırklarelispor-MKE Ankaragücü: Alper Çetin
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan açıklamaya göre, 3. Lig'de 1, 2 ve 3. gruplarda tamamı 10 Eylül Cumartesi günü oynanacak karşılaşmaları yönetecek hakemler şunlar:
1. Grup
15.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Kütahyaspor: Serkan Önsal
15.30 24 Erzincanspor-Çorum Belediyespor: Sefa Duran
15.30 Cizrespor-Bayburt Grup Özel İdare: Necati Selçuk Şahin
15.30 Erzin Belediyespor-Karacabey Birlikspor: Davut Dakul Çelik
16.00 Ankara Demirspor-Kocaelispor: Sezer Yalçın
16.30 Gölcükspor-Altay: Erkoç Koray Doğan
16.30 Tekirdağspor-Kartalspor: Eser Birinci
16.30 Sancaktepe Belediyespor-Kozan Belediyespor: Turgut Doman
16.30 Beylerbeyi-Kızılcabölükspor: Lütfullah Aslan
2. Grup
15.30 Batman Petrolspor-Düzcespor: Özgür Sepin
16.00 Türk Metal Kırıkkalespor-Kırıkhanspor: Sinan Dereci
16.30 Silivrispor-Dersimspor: Batuhan Gültek
16.30 Kemerspor 2003-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Emre Türkmen
16.30 Yeşil Bursa-Erbaaspor: Yalçın Taşkınfurat
16.30 Derincespor-Halide Edip Adıvarspor: Halil İbrahim Yıldırım
16.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Yomraspor: Burak Cem Tahiroğlu
16.30 Çatalcaspor-Pazarspor: Metehan Alpat
20.00 Dardanelspor-Tire 1922: Mustafa Aydın
3. Grup
15.30 12 Bingölspor-Orduspor: Cihan Ataş
15.30 Düzyurtspor-Payasspor: Yakup Bakır
16.00 Ankara Adliyespor-Darıca Gençlerbirliği: Adnan Deniz Kayatepe
16.00 Tarsus İdmanyurdu-Elaziz Belediyespor: Sabit Selvi
16.30 Maltepespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: R. Alkım Aksoy
16.30 Muğlaspor-Orhangazispor: İlker Yasin Avcı
16.30 Bayrampaşa-Diyarbekirspor: Cihan Aydın
16.30 Bergama Belediyespor-Sakaryaspor: Oğuzhan Uğurlu
19.00 Afjet Afyonspor-Sultanbeyli Belediyespor: Doğu Yılmaz