Üst Manşet Geri Üst Manşet İleri
Beşiktaş Fenerbahçe Torku Konya Med. Başakşehir Osmanlıspor FK Galatasaray Kasımpaşa Akhisar Bld. Antalyaspor Gençlerbirliği Bursaspor Trabzonspor Ç. Rizespor Gaziantepspor Kayserispor Adanaspor Karabükspor Alanyaspor
Sporx Facebook SayfasıSporx Twitter SayfasıSporx Google Plus SayfasıSporx Dailyotion SayfasıSporx Instagram SayfasıSporx Foursquare SayfasıSporx RSS Sayfası

Şampiyonlar Ligi'nde kuralar çekildi

Şampiyonlar Ligi'nde 2012-2013 sezonu 1. ve 2. ön eleme turu kuraları sonrasında eşleşmeler belli oldu.
Kaynak: AA
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
25 Haziran 2012 15:41
Futbolda, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde 2012-2013 sezonu 1. ve 2. ön eleme turu kuraları çekildi.

İsviçre'nin Nyon kentindeki kura çekiminde geçen sezon 2. turda Bayern Münih'e elenen İsviçre'nin Basel takımı, Estonya'nın Flora Tallinn takımıyla eşleşti.

Şampiyonlar Ligi'nde 1. ön eleme turu ilk maçları 3-4 Temmuz'da, rövanşları 10-11 Temmuz'da oynanacak. Ligde, 2. ön eleme turu ilk maçları 17-18 Temmuz'da, rövanşları 24-25 Temmuz'da yapılacak.

Türkiye'den şampiyon Galatasaray, Avrupa Şampiyonlar Ligi gruplarına doğrudan katılacak. Ligi 2. sırada bitiren Fenerbahçe ise Şampiyonlar Ligi'nde 3. ön eleme turundan itibaren mücadele edecek.

Kurada eşleşmeler şöyle oluştu:

1. ön eleme turu:
Dudelange (Lüksemburg) - Tre Penne (San Marino)
Valletta (Malta) v FC Lusitans (Andorra)
Linfield (Kuzey İrlanda) - B36 Torshavn (Faroe Adaları)

2. ön eleme turu
Skenderbeu (Arnavutluk) - Debrecen (Macaristan)
Maribor (Slovenya) - Zeljeznicar (Bosna Hersek)
Zilina (Slovakya) - Hapoel Kiryat Shmona FC (İsrail)
BATE Borisov (Belarus) - Vardar (Makedonya)
Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi) - Linfield/B36 Torshavn eşleşmesi galibi
Shamrock Rovers (İrlanda) - Ekranas (Litvanya)
Flora Tallinn (Estonya) - Basel (İsviçre)
The New Saints (Galler) - Helsingborgs (İsveç)
HJK Helsinki (Finlandiya) - Reykjavik (İzlanda)
Molde (Norveç) - FK Ventspils (Letonya)
Dudelange/Tre Penne eşleşmesi galibi - Salzburg (Avusturya)
Slovan Liberec (Çek C.) - Shakhter Karagandy (Kazakistan)
Ludogorets Razgrad (Bulgaristan) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan)
Neftçi PFK (Azerbaycan) - Zestafoni (Gürcistan)
Ulisses (Ermenistan) - Sheriff (Moldova)
Valletta/Lusitans eşleşmesi galibi - Partizan (Sırbistan)
Buducnost Podgorica (Karadağ) v Slask Wroclaw (Polonya)

SON HABERLER
Tümü
  • PUAN DURUMU
  • FİKSTÜR
  • STSL
  • 1.Lig
  • İng
  • Alm
  • İsp
  • İta
  • Fra
  • Hol
Honda 125 t
Honda 125 t - Cm
4.150 TL
Honda 929 rr
TAKASLI - Efsane Motor CBR 929 FireBlade
18.000 TL
Tofaş Şahin
85 MODEL 131 ŞAHİN
3.900 TL
Ford/otosan Transit
Ford/otosan Transit - Minibus T 12
24.250 TL