07:00 |
A Spor
Sabah Sporu (Futbol)
|
Canlı |
08:00 |
TV 8,5
Klasikler (Futbol)
|
|
09:00 |
TV 8,5
Şampiyonlar Ligi Finalleri / 2006-2009 (Futbol)
|
|
09:15 |
TRT Spor
19. İstanbul Yarı Maratonu (Futbol)
|
Canlı |
10:00 |
A Spor
Yaşasın Hafta Sonu (Futbol)
|
Canlı |
10:15 |
TRT Spor
Spor Sabahı (Futbol)
|
|
11:00 |
TV 8,5
Son Karar (Futbol)
|
|
11:00 |
BeIN Haber
Haber (Futbol)
|
|
11:00 |
TRT Spor
59. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu (Futbol)
|
Canlı |
12:00 |
A Spor
Spor Ajansı (Futbol)
|
|
13:00 |
BeIN Haber
Gün Ortası (Futbol)
|
|
13:15 |
TV 8,5
NEC Nijmegen - AZ Alkmaar (Futbol)
|
Canlı |
13:15 |
Bilyoner TV
Zwolle - Heracles (Futbol)
|
Canlı |
13:15 |
Bilyoner TV
NEC Nijmegen - AZ Alkmaar (Futbol)
|
Canlı |
13:30 |
S Sport
Inter - Torino (Futbol)
|
Canlı |
13:30 |
TRT Spor
Avrupa Stüdyosu (Futbol)
|
|
13:30 |
Bilyoner TV
Inter - Torino (Futbol)
|
Canlı |
14:00 |
beIN Connect
Metz - Lille (Futbol)
|
Canlı |
14:00 |
FB TV
Fenerbahçe (K) - Ataşehir Bld (K) (Futbol)
|
Canlı |
14:00 |
A Spor
Arşiv Odası (Futbol)
|
|
14:00 |
Bilyoner TV
Metz - Lille (Futbol)
|
Canlı |
14:30 |
Tivibu Spor 2
Nürnberg - Karlsruher (Futbol)
|
Canlı |
14:30 |
Tivibu Spor 4
Magdeburg - Osnabrück (Futbol)
|
Canlı |
14:30 |
Tivibu Spor 3
W. Wiesbaden - Greuher Fürth (Futbol)
|
Canlı |
14:30 |
S Sport Plus
St. Mirren - Rangers (Futbol)
|
Canlı |
14:30 |
Bilyoner TV
Nürnberg - Karlsruhe (Futbol)
|
Canlı |
14:30 |
Bilyoner TV
Wehen - G. Fürth (Futbol)
|
Canlı |
14:30 |
Bilyoner TV
ST Mirren - Rangers (Futbol)
|
Canlı |
14:30 |
Bilyoner TV
Genk - Club Brugge (Futbol)
|
Canlı |
15:00 |
S Sport Plus
Cadiz - Mallorca (Futbol)
|
Canlı |
15:00 |
TRT Spor
Hedef Süper Lig (Futbol)
|
|
15:00 |
A Spor
Maç Günü (Futbol)
|
|
15:15 |
TV 8,5
PSG Şampiyonlar Ligi Grup Maç Özetleri (Futbol)
|
|
16:00 |
TRT Spor
Keçiörengücü - Ümraniyespor (Futbol)
|
Canlı |
16:00 |
TRT Spor
Erzurumspor - Çorum FK (Futbol)
|
Canlı |
16:00 |
TRT Spor
Göztepe - Gençlerbirliği (Futbol)
|
Canlı |
16:00 |
TRT Spor
Kocaelispor - Bandırmaspor (Futbol)
|
Canlı |
16:00 |
TRT Spor
Giresunspor - Sakaryaspor (Futbol)
|
Canlı |
16:00 |
BeIN Sports 3
Tottenham - Arsenal (Futbol)
|
Canlı |
16:00 |
BeIN Sports 1
Pendikspor - Kayserispor (Futbol)
|
Canlı |
16:00 |
BeIN Sports 2
Alanyaspor - İstanbulspor (Futbol)
|
Canlı |
16:00 |
TRT Spor
Boluspor - Altay (Futbol)
|
Canlı |
16:00 |
beIN Connect
Bournemouth - Brighton (Futbol)
|
Canlı |
16:00 |
S Sport 2
Bologna - Udinese (Futbol)
|
Canlı |
16:00 |
TRT Spor
Adanaspor - Manisa FK (Futbol)
|
Canlı |
16:00 |
TRT Spor
Şanlıurfaspor - Eyüpspor (Futbol)
|
Canlı |
16:00 |
TRT Spor
Tuzlaspor - Bodrum FK (Futbol)
|
Canlı |
16:00 |
BeIN Haber
Haber (Futbol)
|
|
16:00 |
Bilyoner TV
Bologna - Udinese (Futbol)
|
Canlı |
16:00 |
Bilyoner TV
Strasbourg - Nice (Futbol)
|
Canlı |
16:00 |
Bilyoner TV
Clermont - Reims (Futbol)
|
Canlı |
16:00 |
Bilyoner TV
Lorient - Toulouse (Futbol)
|
Canlı |
16:30 |
Tivibu Spor 1
M'Gladbach - Union Berlin (Futbol)
|
Canlı |
16:30 |
Bilyoner TV
M'Gladbach - Union Berlin (Futbol)
|
Canlı |
16:45 |
TRT Spor
Hedef Süper Lig (Futbol)
|
|
17:00 |
S Sport Plus
Dundee FC - Celtic (Futbol)
|
Canlı |
17:00 |
Bilyoner TV
Dundee - Celtic (Futbol)
|
Canlı |
17:00 |
Bilyoner TV
Olympiakos - Lamia (Futbol)
|
Canlı |
17:15 |
S Sport
Granada - Osasuna (Futbol)
|
Canlı |
17:15 |
TV 8,5
Fiorentina Konferans Ligi Yarı Final Yolu (Futbol)
|
|
18:00 |
BeIN Haber
Ana Haber (Futbol)
|
|
18:00 |
TRT Spor
Hedef Süper Lig (Futbol)
|
|
18:05 |
beIN Connect
Rennes - Brest (Futbol)
|
Canlı |
18:05 |
Bilyoner TV
Rennes - Brest (Futbol)
|
Canlı |
18:30 |
Tivibu Spor 3
Mainz - Köln (Futbol)
|
Canlı |
18:30 |
BeIN Sports 3
Nottingham Forest - Manchester City (Futbol)
|
Canlı |
18:30 |
Bilyoner TV
Mainz - Köln (Futbol)
|
Canlı |
18:45 |
TV 8,5
Club Brugge Konferans Ligi Yarı Final Yolu (Futbol)
|
|
19:00 |
S Sport 2
Napoli - Roma (Futbol)
|
Canlı |
19:00 |
BeIN Sports 1
Trabzonspor - Gaziantep FK (Futbol)
|
Canlı |
19:00 |
S Sport Plus
Atalanta - Empoli (Futbol)
|
Canlı |
19:00 |
BeIN Sports 2
Çaykur Rizespor - MKE Ankaragücü (Futbol)
|
Canlı |
19:00 |
BeIN Haber
Haber (Futbol)
|
|
19:00 |
TRT Spor
Dakika Skor (Futbol)
|
|
19:00 |
A Spor
Skorbord (Futbol)
|
|
19:00 |
Bilyoner TV
Napoli - Roma (Futbol)
|
Canlı |
19:00 |
Bilyoner TV
Atalanta - Empoli (Futbol)
|
Canlı |
19:30 |
S Sport
Villarreal - Rayo Vallecano (Futbol)
|
Canlı |
19:30 |
EXXEN
PAOK - AEK (Futbol)
|
Canlı |
19:30 |
S Sport Plus
U.S Gilloise - Antwerp (Futbol)
|
Canlı |
19:30 |
Bilyoner TV
PAOK - AEK Athens (Futbol)
|
Canlı |
19:30 |
Bilyoner TV
U.S Gilloise - Antwerp (Futbol)
|
Canlı |
19:30 |
Bilyoner TV
Villarreal - Vallecano (Futbol)
|
Canlı |
19:45 |
A Spor
Devre Arası (Futbol)
|
|
20:00 |
BeIN Sports 4
Lyon - Monaco (Futbol)
|
Canlı |
20:00 |
A Spor
Skorbord (Futbol)
|
|
20:00 |
Bilyoner TV
Lyon - Monaco (Futbol)
|
Canlı |
20:30 |
Tivibu Spor 1
Darmstadt 98 - Heidenheim (Futbol)
|
Canlı |
20:30 |
TV 8,5
Panathinaikos - Aris (Futbol)
|
Canlı |
20:30 |
Bilyoner TV
Panathinaikos - Aris (Futbol)
|
Canlı |
21:00 |
TRT Spor
Stadyum (Futbol)
|
|
21:00 |
A Spor
90+1 (Futbol)
|
|
21:45 |
S Sport Plus
Fiorentina - Sassuolo (Futbol)
|
Canlı |
21:45 |
Bilyoner TV
Fiorentina - Sassuolo (Futbol)
|
Canlı |
22:00 |
BeIN Sports 4
Marsilya - Lens (Futbol)
|
Canlı |
22:00 |
S Sport 2
Real Betis - Sevilla (Futbol)
|
Canlı |
22:00 |
Bilyoner TV
Real Betis - Sevilla (Futbol)
|
Canlı |
22:00 |
Bilyoner TV
Marsilya - Lens (Futbol)
|
Canlı |
22:30 |
A Spor
Takım Oyunu (Futbol)
|
|
22:30 |
Bilyoner TV
Porto - Sporting CP (Futbol)
|
Canlı |
23:00 |
TRT Spor
Teknik Analiz (Futbol)
|
|
01:00 |
TRT Spor
Futbol Gecesi (Futbol)
|
|