"Şampiyon oluyorsa şans değildir"

Olympiakos'un yıldızı Georgios Printezis, "Fenerbahçe gayet iyi oynadı. Biz onların şutlarını riske ettik ve onlar da kazandı. Eğer bir takım Avrupa şampiyonu oluyorsa orada şanstan bahsedemezsiniz." dedi.

Olympiakos'un yıldızı Georgios Printezis, Fenerbahçe mağlubiyetini adrdından değerlendirdi.

İşte Georgios Printezis'in sözleri:

"Hayat by, her seferinde kupayı kaldıramazsınız. Fenerbahçe de üçüncü kez üst üste Final FOur'daydı. Geçen yıl Fenerbahçe, tek bir basketle kazanamamıştı. Böyle bir takıma karşı verdiğimiz mücadeleden ötürü gurur duymalıyız. Gelecek yıl Final Four'da tekrar yer almak ve kazanmak istiyoruz."

"ŞAMPİYON OLUYORSA, ŞANSTAN BAHSEDEMEZSİNİZ"

"Bu mağlubiyet nedneiyle birilerini ya da bir hedefi gösteremezsin. Herkeste hata var. Ben de kendimi yargılıyor ve suçluyorum. Sorumlu hissediyorum. Fenerbahçe gayet iyi oynadı. Biz onların şutlarını riske ettik ve onlar da kazandı. Eğer bir takım Avrupa şampiyonu oluyorsa orada şanstan bahsedemezsiniz."

"HER MAÇ FİNAL GİBİ! ROBOT DEĞİLİZ"

"Bu gururu her zaman taşıyacağız. Son 2 finalimizde 2 şampiyonluk kazansak daha iyi olurdu. CSKA uzun yıllar oynadı 1 tane kazanabildi, Real 3 finalde 1, Fenerbahçe, uzun süre sonra ilk kupasını aldı. Final Four'da oynadığınız her maç final gibi. Kimse robot değil. Gelecek adına daha iyisini dilemekten ve istemekten başka çaremiz yok."


Sporx Anasayfasına Dön