İşte Spanoulis'in çocuğunun cinsiyeti

Fenerbahçe yenilgisinin ardından Vassilis Spanoulis'in çocuğunun cinsiyeti belli oldu ve yine kız çocuğuna sahip olacağı yazıldı

Fenerbahçe'nin, THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali'nde Yunanistan temsilcisi Olympiakos'u 80-64 yenerek 2016-2017 sezonu şampiyonu olduğu maç öncesinde takımın kilit ismi Vassilis Spanoulis'in çocuğunun cinsiyetinin belli olmaması basında geniş yer bulmuştu.

Bunun sebebi ise Spanoulis'in 3 erkek çocuğu olduğunda kupayı kazanması, kız çocuğu olduğu sene ise kupayı kaybetmesiydi.

Yunan basketbol efsanesinin eşi Olympia Chopsonidou'nun çocuğunun cinsiyeti ise Fenerbahçe mağlubiyetinin ardından kesinlik kazandı. Yunan basını, Spanoulis' çiftinin yine kız bebek beklediğini duyurdu.

İŞTE O HİKAYE...

Olympia Chopsonidou'nun hamile kaldığı yıllarda Euroleague'de final oynamayı başaran Vassilis Spanoulis 3 kere bu kupayı kazandı.

2009 yılında ilk çocuklarına bekleyen Olympia-Vassilis Spanoulis çifti o dönem Obradovicli Panathinaikos ile ilk Euroleauge şampiyonluğunu kazandı.

2012 yılında tekrar hamile olan Olympia Chopsonidou ardından o yıl yine Vassilis Spanoulis'un formasını giydiği Olympiacos İstanbul'da oynanan finalde şampiyonluğu kazandı.

Çift 2013 yılında 3'üncü çocuklarına hamile olduğunu duyururken, aynı yıl Vassilis Spanoulis Olympiacos ile üst üste 2'inci Euroleauge şampiyonluğunu kazandı.

2015 yılında 4'üncü çocuklarını bekleyen Olympia-Vassilis çifti o sene ise Euroleauge şampiyonluğunu kazanamasa da final oynadı ve Real Madrid'e yenilerek 2.'incilikle yetindi.

2017 yılında Fenerbahçe'ye kaybetti ve bir gün sonra çocuğun kız olduğu açıklandı
Sporx Anasayfasına Dön