Sporx Extra Arama Logo

Nihat Kahveci: "Fenerbahçe için çok ağır"
14
NİHAT KAHVECİ'NİN DEĞERLENDİRMESİ
Nihat Kahveci TivibuSpor'da Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın maçlarını değerlendirdi.
13
"SİVAS ŞAMPİYONLUK İSTER GİBİYDİ"
"Bu haftaki en zor maç Fenerbahçe'nin maçıydı. Kazandıkları maçlarda bile ilk yarıda iyi ikinci yarılarda kötü oynuyordu. Hangi Fenerbahçe'yi göreceğiz bugün dedik ama karşısında istekli ısıran Sivasspor vardı. Şampiyon olmak isteyen Sivasspor gibiydi."
12
"OZAN VE PELKAS NEDEN ÇIKTI?"
"Fenerbahçe'de rolü üstlenecek oyuncular vardı ama İrfan Can mesela sakatlandı. Sezon boyunca seni buralara kadar getiren bir ihtimal vardı, Ozan ve Pelkas'ın iyi olduğu dönemler. İkisi de oyundan neden alındı? Sonra haftalardır olmayan Cisse oyuna girdi"
11
"EDEBİYAT UZMANI OLMAK LAZIM"
"Emre hoca ilk maçında yenilseydi bu hafta yenilmeseydi yine böyle olmazdı. Fenerbahçeli taraftarların sözleri yoktur, Nobel ödüllü edebiyat uzmanı olmak gerek bir şeyler söyleyebilmek için"
10
"FENERBAHÇE İÇİN ÇOK AĞIR"
"Şampiyon olmak isterken üçüncülüğe düşmek çok ağır bir durum Fenerbahçe adına"
9
"BU KADAR KARIŞIKLIKTAN SONRA G.SARAY..."
"Galatasaray kazanma ihtimali en yüksek takımdı bu hafta. 4-1'lik skorla alması da averaj olarak iyi oldu. Gecenin en mutlu camiası Galatasaray oldu. Bu kadar çok saha dışı karışıklığın olduğu Galatasaray şampiyon olma ihtimali olan Galatasaray haline geldi."
8
"TEHMİN ETMEK İMKANSIZ"
"İhtimalleri Galatasaray eline aldı. Alacağı skorlara kaldı. 4 gün sonrası için olacakları tahmin etmek imkansız"
7
"BAKALIM G.SARAY DEĞERLENDİRECEK Mİ?"
"Takımlarımız belirli bir dönem hariç birbirlerine sen şampiyon ol diyerek ikramlarda bulundu. Bugün Galatasaray'a yapılan ikram yılın ikramı oldu. Bakalım değerlendirebilecek mi Galatasaray"
6
"EN GÜÇLÜ GALATASARAY OLDU"
"Galatasaray bugün itibarı ile mental anlamda en güçlü takım haline geldi. 3 gün önce değildi. Maçlar başlamadan önce bile değişikti"
5
"MAYIS AYINDA GALATASARAY"
"Beşiktaş derbi üzüntüsüyle sahaya çıkacağı belliydi. Mayıs ayı gelince Galatasaray'ın ortaya koyduğu performansları hep görüyoruz"
4
"MAYIS AYININ SİNERJİSİ"
"Galatasaray, Mayıs ayı sinerjisini yaratmayı biliyor. Mayıs ayı ile Galatasaray özdeşlemiş, hep buralarda. Pes etmiyor, etmedi."
3
CUMARTESİİ NE OLUR?
"O gün sakin olan, sorumluluk alan futbolcuların sahaya çıkacağı gündür. Sergen hocanın Cumartesi göreceğizinden sonra yine bir Cumartesi günü belki de yine acayip bir görüntü gösterecek futbolcular"
2
"BEŞİKTAŞ UZUN YILLAR ATLATAMAZ"
"3-4 maç önce biz şampiyonuz dedi Beşiktaş taraftarı. Eğer şampiyonluk gelmezse bunun tahribatı uzun seneler sürer. Beşiktaş elindeki topçuları tutması gerekecek, Şampiyonlar Ligi'nden alacağını alamayacaksın vesaire..."
1
"KAFASI KUVVETLİ OLAN ŞAMPİYON"
"Beşiktaş öyle ya da böyle şu süreci çok iyi yönetmeli. Bu sezon çok söyledik, bu kadar sık maç oynarken en önemli özellik takımlar için toparlanma. Mental toparlanma. Kafası kuvvetli olan şampiyon olur"