Arama Logo

Nihat Kahveci'den Trabzonspor - Karagümrük yorumu
8
NİHAT KAHVECİ'NİN YORUMLARI
Nihat Kahveci, TRT Spor'da Trabzonspor - Karagümrük maçıyla ilgili yorumlarda bulundu.
7
"YENİ OYUNCU BAKIŞ AÇISINA BAĞLI"
"Yeni hocalar gelirken izler geleceği takımı, eksikleri görür. Gelmeden 3 oyuncu lazım diyebilir, işin içine girdikten sonra 7 futbolcu lazım der. Her hoca da yeni oyuncu lazım der ama bu biraz kulübün bakış açısına bağlı"
6
"4 ATTIK ÇOK İYİYİZ DERLERSE HATA OLUR"
"Bugün 4 attı bu takım çok iyi dedikleri an en büyük hatayı yaparlar. Aylar öncesinden kaybettiler bu ligi zaten. Bir doğruyla birçok yanlışı kapatmamak lazım. Bir çok oyuncu beklentinin altında kaldı"
5
"UĞURCAN'IN ESKİ KONSANTRASYONU YOK"
"Oranın evlatlarına daha çok değer vereceksin. Veriyorsun 3-4 milyon euro alıyorsun, birşey demem ama oradaki Uğurcan'a daha az verirsen o zaman olmuyor. Eski konsantrasyonu yok Uğurcan'ın. Geçen seneki konsantrasyonunu görüyor musunuz?"
4
"20 MİLYONA GİTMİYORSUN, BİRİ GELİP SENDEN FAZLA ALIYOR"
"20 milyon euroya Avrupa'ya gideceksin ama gitmiyorsun birisi geliyor senden daha fazla alıyor. Bunlar takım içinde konuşulur. Sahadaki hallerinden falan anlıyorum. Bunlar bizim anladığımız işler"
3
"YUSUF'UN DÖNMESİNE ŞAŞIRDIM"
"Uğurcan ve Nwakaeme'den sonra Abdülkadir'in katkısını da es geçemeyiz. Yusuf döndü mesela ben şaşırdım açıkçası. Fransa'da şampiyon oldu, sonra piyasan var Avrupa'da ama bekleneni veremeyince ıslıklanıyorsun"
2
"YENİ YAPILANMA NASIL OLACAK GÖRECEĞİZ"
"Hocaya göre transfer yönü Balkanlar olacak belki ben hayır demem. Şimdi artık yeniden yeni yapılanma olacak ama kaç oyuncuyla olur nasıl olur bunu göreceğiz"
1
"BALKAN BÖLGESİNE YÖNELEBİLİRLER"
"Balkan bölgelerinde iyi oyuncular vardır her zaman, Sırplar, Hırvatlar gibi çok katkı sağlayarak oyuncular bulabilir ama oralarda da en iyilerinin maliyetleri yükseliyor ya da İtalya gibi daha yakın ülkelere gidiyorlar"