Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Jorge Jesus: "Benim forvetlerim 20-25 gol atar!"
6
JORGE JESUS'TAN GOLCÜLERE MESAJ

Jorge Jesus, mentalitesini Fenerbahçe’ye oturtmaya başladı. Hücumda kanat akınlarının üzerinde duran deneyimli çalıştırıcı, ileri uçtaki öğrencilerine mesajı verdi

5
SİSTEMLERİNİ HAZIRLIYOR

Tecrübeli teknik adam, önceki takımlarında olduğu gibi taktik konusunda esnek davranacak. Ancak Jesus, ana plan olarak 4- 2-3-1’i seçti. Bunda, elindeki oyuncu kadrosunun özellikleri etkili oldu. Ancak 4-1-3- 2 ve 4-3-3 için de taktiksel çalışmalar yapılıyor.

4
KANAT ORGANİZASYONLARI

Jorge Jesus, hücumda kanat organizasyonlarının üzerinde duruyor. Bu bölgede oynayabilen Pelkas, Rossi, Ferdi, Valencia’nın yanına Lincoln, Bruma ve Emre Mor da eklendi.

3
BEKLER HÜCUMCU GİBİ OLACAK

Bekler de sık sık hücumun bir parçası olarak konumlanacak. Kanat forvetlerin sık sık ceza sahasına girmesini isteyen Jesus, beklerden ise oyunu genişletmelerini bekliyor.

2
"HERKES PRES YAPACAK"

Portekizli hoca için önde baskı, olmazsa olmaz. Bunun için, sezon öncesi hazırlıklarında takıma kondisyon yüklemesi yapılıyor. Rakibe kendi alanında oyun kurma izni vermeden, topu bir an önce geri kazanmaya çalışacak bir anlayış sahada olacak. Özel muamele yok.

1
"BENİM FORVETİM 20-25 ATAR"

Jorge Jesus’un forvetlerden beklentisi büyük. Fenerbahçe ’de son vuruşlardaki sıkıntı, son yıllardaki ne büyük sorundu. Jorge Jesus, “Benim forvetlerim en az 20-25 gol atar” diyerek mesajı net bir şekilde verdi. [Fanatik]