Arama Logo

İşte Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi yolu...
8
F.BAHÇE'NİN MUHTEMEL RAKİPLERİ
Ülkemizi UEFA Şampiyonlar Ligi ön elemelerinde temsil edecek olan Fenerbahçe'nin muhtemel rakiplerinin tamamı belli oldu.
F.BAHÇE'NİN MUHTEMEL RAKİPLERİ
7
2. TURDAKİ RAKİPLER

Fenerbahçe, UEFA Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turunda mücadelesine başlayacak. Bu turda Fenerbahçe, Ukrayna ekibi Dinamo Kiev veya Danimarka ekibi Midtjylland ile eşleşecek. Bu iki takımdan biriyle eşleşmesi, Fenerbahçe'nin sonraki turlardaki torbasını da belirleyecek.

2. TURDAKİ RAKİPLER
6
KIEV İLE EŞLEŞİRSE...

Fenerbahçe, Dinamo Kiev ile eşleşir ve turu geçerse UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu'nda mücadele edecek. Muhtemel rakipleri ise Monaco, Midtjylland - AEK Larnaca galibi, Sturm Graz ve Union Saint-Gilloise olacak.

KIEV İLE EŞLEŞİRSE...
5
MIDTYLLLAND İLE EŞLEŞİRSE...

Fenerbahçe, Midtjylland ile eşleşir ve turu geçerse UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu'nda mücadele edecek. Muhtemel rakipleri ise Benfica, Rangers, Dinamo Kiev - AEK Larnaca galibi ve PSV Eindhoven olacak.

MIDTYLLLAND İLE EŞLEŞİRSE...
4
PLAYOFF TURU
Sarı lacivertli ekip, şayet 3. ön eleme turunu da geçerse gruplar öncesi son aşama olan playoff turuna kalacak. Buradaki muhtemel rakipleri ise bir önceki turdaki eşleşmesine bağlı olarak değişecek. Benfica veya Rangers ile eşleip playoff turuna kalırsa seri başı olacak. Dinamo Kiev veya PSV Eindhoven ile eşleşir playoff turuna kalır ise seri başı olamayacak.
PLAYOFF TURU
3
TARİHLER

2. Ön Eleme Turu

Kura Çekimi: 15 Haziran
İlk Maçlar: 19-20 Temmuz
Rövanşlar: 26-27 Temmuz

 

TARİHLER
2
3. ÖN ELEME TURU

Kura Çekimi: 18 Temmuz
İlk Maçlar: 2-3 Ağustos
Rövanşlar: 9 Ağustos

3. ÖN ELEME TURU
1
PLAYOFF TURU EŞLEMELERİ

Kura Çekimi: 1 Ağustos
İlk Maçlar: 16-17 Ağustos
Rövanşlar: 23-24 Ağustos

PLAYOFF TURU EŞLEMELERİ