Sporx Extra Arama Logo

Ahmet Çakar ve Toroğlu'ndan Fırat Aydınus yorumu!
8

ÇAKAR VE TOROĞLU'NDAN YORUM

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde Fırat Aydınus düdük çalacak. Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar Fırat Aydınus tercihini değerlendirdiler.
7

ÇOK KÖTÜ OYNAYACAK(AHMET ÇAKAR)

Galatasaray-Fenerbahçe'ye 'Derbi' diyorlar, 'Haftanın maçı' diyorlar ama aynı fikirde değilim. İki çok kötü oynayacak.
6

ESAS DERBİ YARIN

Esas derbi yarın Başakşehir ile Beşiktaş arasında. Galatasaray- Fenerbahçe maçı şampiyonluğa tesir etmeyecek ama Başakşehir-Beşiktaş maçı şampiyonluğa yüzde 100 tesir edecek.

5

EYYAM FAZLA OLUYOR

Komitenin elinde fazla bir mal yok. Mal yok derken, 11. haftaya gelene kadar gençlerden hiç hazırlık yapılmadı. Hep aynı hakemler dönmeye başlayınca eyyam da fazla olmaya başladı. VAR, var da nereye kadar var. Sonuna kadar YOK!
4

BİLİRSE VAR BİLİR

Herkes radarı Galatasaray-Fenerbahçe'ye çevirdi ama yıl sonunda Başakşehir- Beşiktaş maçının ne kadar önemli olduğu anlaşılacak. Halis Özkahya bunu kaldırabilir mi? Bilebilirse VAR bilir, bilemezse Allah bilir.
3

BABA GİBİ GÖRÜYORLAR(ERMAN TOROĞLU)

Fırat Aydınus son yıllarda çok ama çok başarılı bir performans sergiliyor. O kadar deneyimli ve olgun davranıyor ki artık oyuncular da onu sahada bir ağabey, bir baba gibi görüyor. Ona tavsiyem son birkaç yılda sergilediği yönetimlerin bir benzerini sergilemesidir.
2

VAR'A İŞ DÜŞECEK

Aslında bu maçta Fırat Aydınus'tan çok, VAR hakemlerine iş düşecek. Çünkü VAR, Fırat'a 'Tekrar seyret' dediğinde ölümcül bir karar, ikinci kez denetime giriyor. Zaten ofsaytlarda ya da topun kale çizgisini geçip geçmediği pozisyonlarda büyük bir problem yok. Zira buradaki görüntü bilgisayar ortamında kimin ileride olduğunu ya da topun çizgiyi geçip geçmediğini gösterebiliyor.
1

İZİN VERMEYECEK

Bu maçın bir hakem hatasına asla tahammülü yok. Ama VAR geldi, çifte standartlar çok arttı. Çifte standarda da izin vermeyecek yegâne merci; VAR hakemleri olacaktır.