KK Crvena Zvezda
Başantrenör
MILAN TOMIC
Önceki Maç
Geçmiş maç bulunmuyor.
Gelecek Maç
Gelecek maç bulunmuyor.
Koç
MILAN TOMIC

MILAN TOMIC

Aktif basketbol kariyerinde 14 yıl Olympiakos forması giyen Milan Tomic, antrenörlük kariyerine de burada baladı. 2004'ten 2014'e kadar asistan olan Tomic, o yıl geçici olarak 4 maçta Olympiakos'u EuroLeague'de sahaya çıkardı ve 3 galibiyet aldı. İlk kez geçen sezon Kızıl Yıldız ile başantrenörlük görevine geçen Tomic, çok başarılı oldu. Hem ABA'da, hem EuroCup'ta yenilmesi zor bir takım oluşturdular. Bu sezon, seviyesi yüksek bir EuroLeague'de tecrübeli ancak yetenekleri kısıtlı bir takımla mücadele edecekler.
Takımın Yıldızı
DERRICK BROWN

DERRICK BROWN

Anadolu Efes'ten de tanıdığımız Derrick Brown, kariyerinin son aşamasında bir EuroLeague sezonunda daha kendisini deneyecek. Kızıl Yıldız'ın en kariyerli ve en yeteneki oyuncusu olarak dikkat çekiyor. Son 8 hedefi olmayan bir takımda Derrick Brown'un özgürlüğü olacaktır. Bu da istatistiklerini artırabilir.
Genç yıldız
BORISA SIMANIC

BORISA SIMANIC

Buducnost altyapısında kariyerine başlayan ve 15 yaşında Kızıl Yıldız'a transfer olan Borisa Simanic, yetenekli bir forvet. Alt yaş gruplarında başarılı performanslarını izledik. Tecrübeli kadronun içerisinde ona ne kadar şans ve top gelir, belli değl. Ancak, Simanic şans geldiği müddetçe yeteneklerini sergileyecektir.
Son Maçlar

Sporx Anasayfasına Dön