PBK CSKA Moskva
Başantrenör
DIMITRIS ITOUDIS
Önceki Maç
Geçmiş maç bulunmuyor.
Gelecek Maç
Gelecek maç bulunmuyor.
Koç
DIMITRIS ITOUDIS

DIMITRIS ITOUDIS

CSKA Moskova ile geçirdiği 5 sezonda 5 Final Four ve 2 şampiyonluk gören Itoudis, bu sezon şampiyonluk hedefleyerek yola çıkacak. Obradovic'in asistanı olarak tüm Avrupa'ya adını duyuran Itoudis, 3. kez 'usta'sını geçmeye çalışacak.

Takımın Yıldızı
MIKE JAMES

MIKE JAMES

Mike James, şu an Avrupa topraklarında oynayan en spektaküler oyunculardan biri. Bir takımı zirveye çıkartabilecek kudrette ama aynı zamanda egosu, inadı ve bazı negatif özellikleriyle de takımını yakabiliyor. Geçen sezon Milano'nun playoff dışında kalması da biraz Mike James nedeniyle oldu. Yoksa böylesine olağanüstü yetenekli bir oyuncunun kontratından Shelvin Mack için çıkmazdı Milano. Ancak, Mike James ilk kez bu kadar yetenekli oyuncularla birlikte oynayacak. Belki de bambaşka bir Mike James göreceğiz.

Genç yıldız
RON BAKER

RON BAKER

New York Knicks'te oynadığı dönemde mücadelesiyle Ron Baker, tüm taraftarların sevdiği bir oyuncuydu. New York'un yarıştan koptuğu anlarda fazlaca dakika buluyordu. Baker'ın yolu Avrupa'ya düştü. CSKA Moskova, 1 yıllık sözleşmeyle bir kumar oynadı ve tutarsa oyun kurucu rotasyonu Baker ile birlikte kuvvetlenmiş olacak.

Son Maçlar

Sporx Anasayfasına Dön