•  
    Premier Lig'de transfer için üç aday var! İsimler
  •  
    G.Saray'a transfer için dün İstanbul'a geldi!..
  •  
    "Ofiste biri Neuer yok dedi, sanırım F.Bahçeli"
  •  
    "KOLPA bir KURAYLA Beşiktaş'ı harcadılar"
  •  
    "Beşiktaş-Real olmadığı için bence sorun yok!.."
GalatasarayBaşakşehirFenerbahçeBeşiktaşKayserisporGöztepeTrabzonsporBursasporSivassporAkhisarsporKasımpaşaAytemiz AlanyasporMalatyasporOsmanlısporKonyasporAntalyasporGençlerbirliğiKarabükspor

UEFA Avrupa Ligi'nde yoluna devam 32 takım!

UEFA Avrupa Ligi'nde yoluna devam edecek 32 takım belli oldu. Gruplardan yükselme hakkı kazanan 24 takım ve Şampiyonlar Ligi'nden gelen 8 takımla birlikte toplam 32 takım, UEFA Avrupa Ligi'ni kazanmak için yarışacak.

Kaynak: Sporx.com ve AA
  •  
UEFA Avrupa Ligi'nde yoluna devam 32 takım!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
08 Aralık 2017 01:31
UEFA Avrupa Ligi'nde son hafta maçları tamamlandı ve gruptan çıkan 24 takım belli oldu. Şampiyonlar Ligi'nde grubunu 3. sırada biten takımlarla birlikte 32 ekibin katılacağı kura çekimi Pazartesi günü gerçekleştirilecek.
A Grubu:

Slavia Prag (Çekya) - Astana (Kazakistan): 0-1

Villarreal (İspanya) - Maccabi Tel Aviv (İsrail): 0-1

Takımlar Av. 
 Villarreal  6  3  2  1  10  6  4  11
 Astana  6  3  1  2  10  7  3  10
 Slavia Prag  6  2  2  2  6  6  0  8
 Maccabi Tel-Aviv   6  1  1  4  1  8  -7  4
B Grubu:

Young Boys (İsviçre) - Skenderbeu (Arnavutluk): 2-1

Dinamo Kiev (Ukrayna) - Partizan (Sırbistan): 4-1

Takımlar Av. 
 Dinamo Kiev  6  4  1  1  15  9  6  13
 Partizan  6  2  2  2  8  9  -1  8
 Young Boys  6  1  3  2  7  8  -1  6
 Skenderbeu   6  1  2  3  6  10  -4  5
C Grubu:

Medipol Başakşehir - Braga (Portekiz): 2-1

Hoffenheim (Almanya) - Ludogorets (Bulgaristan): 1-1


 Takımlar Av. 
 Braga  6  3  1  2  9  8  1  10
 Ludogorets  6  2  3  1  7  5  2  9
 Medipol Başakşehir  6  2  2  2  7  8  -1  8
 Hoffenheim  6  1  2  3  8  10  -2  5
D Grubu:

Rijeka (Hırvatistan) - Milan (İtalya): 2-0

Austria Wien (Avusturya) - AEK (Yunanistan): 0-0

Takımlar Av. 
 Milan  6  3  2  1  13  6  7  11
 AEK  6  1  5  0  6  5  1  8
 Rijeka  6  2  1  3  11  12  -1  7
 Austria Wien   6  1  2  3  9  16  -7  5
- E Grubu: 

Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Everton (İngiltere): 0-3

Atalanta (İtalya) - Olympique Lyon (Fransa): 1-0

Takımlar Av. 
 Atalanta  6  4  2  0  14  4  10  14
 Olympique Lyon  6  3  2  1  11  4  7  11
 Everton  6  1  1  4  7  15  -8  4
 Apollon  6  0  3  3  5  14  -9  3
F Grubu:

Kopenhag (Danimarka) - Sheriff (Moldova): 2-0

Zlin (Çekya) - Lokomotiv Moskova (Rusya): 0-2

Takımlar Av. 
 Lokomotiv Moskova   6  3  2  1  9  4  5  11
 Kopenhag  6  2  3  1  7  3  4  9
 Sheriff  6  2  3  1  4  4  0  9
 Zlin  6  0  2  4  1  10  -9  2
- G Grubu:

FCSB (Romanya) - Lugano (İsviçre): 1-2

Hapoel Beer-Sheva (İsrail) - Viktoria Plzen (Çekya): 0-2

 Takımlar  O G B A Av
Viktoria Plzen   6  4 0  2 13  8 12
 FCSB   6  3  7  2 10 
 Lugano   6  3 11  -2 
 Hapoel Beer-Sheva   6  1 10  -5 
- H Grubu:

Arsenal (İngiltere) - BATE (Belarus): 6-0

Kızılyıldız (Sırbistan) - Köln (Almanya): 1-0

Takımlar  O G Av
 Arsenal  6  4 14  10  13 
 Kızılyıldız   6  2
 Köln  6  2 -1 
 BATE  6  1  2  3 16  -10 
I Grubu:

Vitoria Guimaraes (Portekiz) - Atiker Konyaspor: 1-1

Olympique Marsilya (Fransa) - Salzburg (Avusturya): 0-0

Takımlar  O G Av
 Salzburg   6  3  3  0 12 
 Olympique Marsilya   6  2  2  8
 Atiker Konyaspor   6  2 -2   6
 Vitoria Guimaraes   6 1  3  -4   5 
J Grubu:

Hertha Berlin (Almanya) - Östersunds (İsveç): 1-1

Zorya (Ukrayna) - Athletic Bilbao (İspanya): 0-2

Takımlar  O G Av
 Athletic Bilbao   6  3 11 
 Östersunds   6  3 11 
 Zorya   6  2 -6 
 Hertha Berlin   6  1 -1 
- K Grubu: 

Vitesse (Hollanda) - Nice (Fransa): 1-0

Zulte Waregem (Belçika) - Lazio (İtalya): 3-2

Takımlar  O G Av
 Lazio   6  4 12  13 
 Nice   6  3 12 
 Zulte Waregem   6  2 13  -5 
 Vitesse   6 10  -5 
- L Grubu:

Real Sociedad (İspanya) - Zenit (Rusya): 1-3

Vardar (Makedonya) - Rosenborg (Norveç): 1-1

Takımlar  O G Av
 Zenit    6  5 17  12  16 
 Real Sociedad   6  4 16  10  12 
 Rosenborg   6  1  2  3  6 11  -5 
 Vardar   6  0  1  5  3 20  -17 

ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDEN GELEN TAKIMLAR

Şampiyonlar Ligi'nde gruplarda 3. sırada kalan ve UEFA Avrupa Ligi'ne kalan takımlar ise CSKA Moskova, Celtic, Atletico Madrid, Sporting, Spartak Moskova, Napoli, Leipzig ve Borussia Dortmund şeklinde oldu.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
İddaa'nın şifresini çözdüler! Kazandırdıkları rakamlara inanamayacaksınız...


Tümü
  • PUAN DURUMU
  • FİKSTÜR
  • STSL
  • 1.Lig
  • İng
  • Alm
  • İsp
  • İta
  • Fra
  • Hol
Volvo S60
AĞIRLAR ANIL OTOMOTİV'DEN HATASIZ VOLVO
91.000 TL
Tofaş Doğan
Tofaş Doğan - Slx 1.6 i.e.
17.000 TL
Karsan J9
2013 KARSAN JEST 15 1-ENGELLİ RAMPALI-KL
72.500 TL
Karsan J9
2013 KARSAN JEST 15 1-ENGELLİ RAMPALI-KL
72.500 TL