•  
    Ve Trabzon'da Yanal'ın yerine sürpriz 9 aday!..
  •  
    F.Bahçe maçı için rest; Prim istemez, yeneceğiz
  •  
    Tudor, Fenerbahçe için bunu yaptı! Florya'da...
  •  
    Ve Emre Mor attı, Celta Vigo farka koştu! 7 gol..
  •  
    Leo Jardim'den Beşiktaş maçı yorumu: ''Bizim...''

F.Bahçe ve G.Saray sahneye çıkıyor

GÜNÜN MAÇI - Galatasaray ve Fenerbahçe'nin de katıldığı Basketbol FIBA Kadınlar Avrupa Ligi Sekizli Final organizasyonu, Rusya'da başlıyor.

Kaynak: AA
  •  
F.Bahçe ve G.Saray sahneye çıkıyor
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
17 Mart 2013 13:03
Basketbol FIBA Kadınlar Avrupa Ligi Sekizli Final organizasyonu, 18 Mart Pazartesi Rusya'nın Ekaterinburg kentinde başlayacak.

Ekaterinburg takımının ev sahipliğinde, 18-24 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve Türkiye'den Fenerbahçe ile Galatasaray'ın da şampiyonluk mücadelesi vereceği Sekizli Final'de, ilk olarak takımlar dörderli iki grupta mücadele ederek yarı finale kalmaya çalışacak.

A Grubu'nda Galatasaray, ev sahibi Ekaterinburg, Slovakya'dan Good Angels ve Polonya'dan Polkowice'yle, B Grubu'nda ise Fenerbahçe, Rusya'dan Sparta&K Moskova Region, Fransa'dan Bourges Basket ve İtalya'dan Famila Schio takımlarıyla karşı karşıya gelecek.

Grupları ilk iki sırada bitirecek takımlar, çapraz eşleşmeyle yarı finalde karşılaşacak ve bu maçları kazanan ekipler de finale yükselecek.

Geçen yıl Galatasaray'ın ev sahipliğinde, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda düzenlenen FIBA Kadınlar Avrupa Ligi Sekizli Final organizasyonunu İspanya'nın Ros Casares takımı şampiyon tamamlamış, Fenerbahçe dördüncü, Galatasaray ise beşinci sırada kendisine yer bulmuştu.

Maç takvimi

Organizasyondaki ilk gün maçlarında PAzartesi günü Galatasaray, Good Angels'a, Fenerbahçe de Bourges Basket ekibine karşı galibiyet arayacak. DIVS Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek turnuvada grup maçlarının takvimi ve başlangıç saatleri (TSİ) şöyle:

A Grubu
-------
19 Mart Pazartesi:
15.00 Ekaterinburg-Polkowice
17.30 Galatasaray-Good Angels
19 Mart Salı:
15.00 Good Angels-Ekaterinburg
17.30 Polkovice-Galatasaray
20 Mart Çarşamba:
15.00 Ekaterinburg-Galatasaray
17.30 Good Angels-Polkowice

B Grubu
-------
19 Mart Pazartesi:
10.00 Sparta&K Moskova Region-Famila Schio
12.30 Fenerbahçe-Bourges Basket
19 Mart Salı:
10.00 Bourges Basket-Sparta&K Moskova Region
12.30 Famila Schio-Fenerbahçe
20 Mart Çarşamba:
10.00 Bourges Basket-Famila Schio
12.30 Sparta&K Moskova Region-Fenerbahçe

Organizasyonda gruplarını ilk iki sırada bitiren ekiplerin karşılaşacağı yarı final maçları 22 Mart Cuma günü, üçüncülük ve final maçları ise 24 Mart Pazar günü oynanacak.Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
İddaa'nın şifresini çözdüler! Kazandırdıkları rakamlara inanamayacaksınız...


Tümü
  • PUAN DURUMU
  • FİKSTÜR
  • STSL
  • 1.Lig
  • İng
  • Alm
  • İsp
  • İta
  • Fra
  • Hol
Karsan J9
2004 KARSAN PEUGEOT J9 18 1 KİŞİLİK PLAK
8.250 TL
KIA Rio
KIA Rio - 1.5 Sedan Trend
28.500 TL
Karsan J9
2004 KARSAN PEUGEOT J9 18 1 KİŞİLİK PLAK
8.250 TL
Ford/otosan Transit
Ford/otosan Transit - 350 E Kamyonet
26.500 TL