Futbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 26. hafta müsabakalarıyla devam edilecek. Spor Toto 2. Lig'de 30, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 33, 2 ve 3. gruplarda ise 30. hafta karşılaşmaları oynanacak.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
- Spor Toto Süper Lig
1 Nisan Cumartesi:
13.30 Akhisar Belediyespor-Medipol Başakşehir (Manisa 19 Mayıs)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Kasımpaşa (Bahçeşehir Okulları Arena)
19.00 Kardemir Karabükspor-Fenerbahçe (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
19.00 Antalyaspor-Kayserispor (Antalya)
2 Nisan Pazar:
16.00 Çaykur Rizespor-Trabzonspor (Çaykur Didi)
16.30 Osmanlıspor-Gaziantepspor (Osmanlı)
19.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (Vodafone Arena)
19.00 Atiker Konyaspor-Bursaspor (Konya Büyükşehir Belediye)
3 Nisan Pazartesi:
20.00 Galatasaray-Adanaspor (Türk Telekom Arena)
- TFF 1. Lig
1 Nisan Cumartesi:
13.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Boluspor (Gaziantep Arena)
16.00 Mersin İdmanyurdu-Şanlıurfaspor (Mersin)
16.00 Bandırmaspor-Eskişehirspor (Bandırma 17 Eylül)
18.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Elazığspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
2 Nisan Pazar:
13.00 Sivasspor-Manisaspor (Yeni 4 Eylül)
13.00 Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk)
16.00 Adana Demirspor-Ümraniyespor (5 Ocak Fatih Terim)
17.00 Göztepe-Giresunspor (Bornova)
3 Nisan Pazartesi:
18.30 Samsunspor-Balıkesirspor (Samsun 19 Mayıs)
- Spor Toto 2. Lig
Beyaz Grup
1 Nisan Cumartesi:
15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Fethiyespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
2 Nisan Pazar:
15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Ofspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
15.00 Nazilli Belediyespor-Bucaspor (Nazilli İlçe)
15.00 Zonguldak Kömürspor-Keçiörengücü (Devrek İlçe)
15.00 Hacettepe-Pendikspor (Ankara 19 Mayıs)
15.00 Kahramanmaraşspor-Sivas Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
15.00 Amed Sportif Faaliyetler-Kocaeli Birlikspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
15.00 İstanbulspor-Fatih Karagümrük (Bahçelievler İl Özel İdare)
15.00 Anadolu Üsküdar 1908-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Maltepe Hasan Polat)
Kırmızı Grup
1 Nisan Cumartesi:
15.00 1461 Trabzon-Hatayspor (Medical Park Arena)
2 Nisan Pazar:
15.00 Tuzlaspor-Kastamonuspor 1966 (Tuzla Belediye)
15.00 Menemen Belediyespor-Kayseri Erciyesspor (Menemen İlçe)
15.00 Eyüpspor-Kırklarelispor (Eyüp)
15.00 Etimesgut Belediyespor-Aydınspor 1923 (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
15.00 BUGSAŞ Spor-MKE Ankaragücü (Ankara OSTİM)
15.00 Tokatspor-Gümüşhanespor (Tokat Gaziosmanpaşa)
15.00 Niğde Belediyespor-İnegölspor (Niğde 5 Şubat)
15.00 Sarıyer-Karşıyaka (Yusuf Ziya Öniş)
- Spor Toto 3. Lig
1. Grup
1 Nisan Cumartesi:
13.30 Ankara Demirspor-Cizrespor (Cebeci İnönü)
15.00 Tekirdağspor-Erzin Belediyespor (Namık Kemal)
15.00 Gölcükspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Gölcük)
15.00 Anagold 24 Erzincanspor-Manavgatspor (Erzincan 13 Şubat)
15.00 Beylerbeyi-Kütahyaspor (Beylerbeyi 75. Yıl)
15.00 Sancaktepe Belediyespor-Karacabey Birlikspor (Sancaktepe 15 Temmuz)
15.00 Kozan Belediyespor-Bayburt Grup Özel idare (İsmet Atlı)
15.00 Kızılcabölükspor-Kocaelispor (Kızılcabölük Semt Sahası)
15.00 Çorum Belediyespor-Kartalspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
2. Grup
2 Nisan Pazar:
15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Halide Edip Edıvarspor (Bodrum İlçe)
15.00 Kırıkhanspor-Dardanelspor (Kırıkhan İlçe)
15.00 Düzcespor-Derincespor (Düzce 18 Temmuz)
15.00 Pazarspor-Tire 1922 (Pazar İlçe)
15.00 Silivrispor-Kemerspor 2003 (Silivri)
15.00 Batman Petrolspor-Çatalcaspor (Batman 16 Mayıs)
15.00 Türk Metal Kırıkkalespor-Yeşil Bursa (Kırıkkale Başpınar)
15.00 Dersimspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Tunceli Atatürk)
15.00 Erbaaspor-Yomraspor (Erbaa İlçe)
3. Grup
2 Nisan Pazar:
13.30 Orhangazispor-Elaziz Belediyespor (Orhangazi İlçe)
14.30 Denizli Futbol A Spor-Orduspor (Doğan Seyfi Atlı)
15.00 Bergama Belediyespor-Ankara Adliyespor (Bergama 14 Eylül)
15.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Maltepespor (Ahmet Suat Özyazıcı)
15.00 Afjet Afyonspor-Muğlaspor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)
15.00 Sakaryaspor-Tarsus İdmanyurdu (Sakarya Atatürk)
15.00 Darıca Gençlerbirliği-Diyarbekirspor (Darıca İlçe)
15.00 Sultanbeyli Belediyespor-12 Bingölspor (Sultanbeyli Gölet)
15.00 Payasspor-Bayrampaşa (Payas İlçe)
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
- Spor Toto Süper Lig
1 Nisan Cumartesi:
13.30 Akhisar Belediyespor-Medipol Başakşehir (Manisa 19 Mayıs)
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Kasımpaşa (Bahçeşehir Okulları Arena)
19.00 Kardemir Karabükspor-Fenerbahçe (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
19.00 Antalyaspor-Kayserispor (Antalya)
2 Nisan Pazar:
16.00 Çaykur Rizespor-Trabzonspor (Çaykur Didi)
16.30 Osmanlıspor-Gaziantepspor (Osmanlı)
19.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (Vodafone Arena)
19.00 Atiker Konyaspor-Bursaspor (Konya Büyükşehir Belediye)
3 Nisan Pazartesi:
20.00 Galatasaray-Adanaspor (Türk Telekom Arena)
- TFF 1. Lig
1 Nisan Cumartesi:
13.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Boluspor (Gaziantep Arena)
16.00 Mersin İdmanyurdu-Şanlıurfaspor (Mersin)
16.00 Bandırmaspor-Eskişehirspor (Bandırma 17 Eylül)
18.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Elazığspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
2 Nisan Pazar:
13.00 Sivasspor-Manisaspor (Yeni 4 Eylül)
13.00 Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk)
16.00 Adana Demirspor-Ümraniyespor (5 Ocak Fatih Terim)
17.00 Göztepe-Giresunspor (Bornova)
3 Nisan Pazartesi:
18.30 Samsunspor-Balıkesirspor (Samsun 19 Mayıs)
- Spor Toto 2. Lig
Beyaz Grup
1 Nisan Cumartesi:
15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Fethiyespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
2 Nisan Pazar:
15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Ofspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
15.00 Nazilli Belediyespor-Bucaspor (Nazilli İlçe)
15.00 Zonguldak Kömürspor-Keçiörengücü (Devrek İlçe)
15.00 Hacettepe-Pendikspor (Ankara 19 Mayıs)
15.00 Kahramanmaraşspor-Sivas Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
15.00 Amed Sportif Faaliyetler-Kocaeli Birlikspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
15.00 İstanbulspor-Fatih Karagümrük (Bahçelievler İl Özel İdare)
15.00 Anadolu Üsküdar 1908-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Maltepe Hasan Polat)
Kırmızı Grup
1 Nisan Cumartesi:
15.00 1461 Trabzon-Hatayspor (Medical Park Arena)
2 Nisan Pazar:
15.00 Tuzlaspor-Kastamonuspor 1966 (Tuzla Belediye)
15.00 Menemen Belediyespor-Kayseri Erciyesspor (Menemen İlçe)
15.00 Eyüpspor-Kırklarelispor (Eyüp)
15.00 Etimesgut Belediyespor-Aydınspor 1923 (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
15.00 BUGSAŞ Spor-MKE Ankaragücü (Ankara OSTİM)
15.00 Tokatspor-Gümüşhanespor (Tokat Gaziosmanpaşa)
15.00 Niğde Belediyespor-İnegölspor (Niğde 5 Şubat)
15.00 Sarıyer-Karşıyaka (Yusuf Ziya Öniş)
- Spor Toto 3. Lig
1. Grup
1 Nisan Cumartesi:
13.30 Ankara Demirspor-Cizrespor (Cebeci İnönü)
15.00 Tekirdağspor-Erzin Belediyespor (Namık Kemal)
15.00 Gölcükspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Gölcük)
15.00 Anagold 24 Erzincanspor-Manavgatspor (Erzincan 13 Şubat)
15.00 Beylerbeyi-Kütahyaspor (Beylerbeyi 75. Yıl)
15.00 Sancaktepe Belediyespor-Karacabey Birlikspor (Sancaktepe 15 Temmuz)
15.00 Kozan Belediyespor-Bayburt Grup Özel idare (İsmet Atlı)
15.00 Kızılcabölükspor-Kocaelispor (Kızılcabölük Semt Sahası)
15.00 Çorum Belediyespor-Kartalspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
2. Grup
2 Nisan Pazar:
15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Halide Edip Edıvarspor (Bodrum İlçe)
15.00 Kırıkhanspor-Dardanelspor (Kırıkhan İlçe)
15.00 Düzcespor-Derincespor (Düzce 18 Temmuz)
15.00 Pazarspor-Tire 1922 (Pazar İlçe)
15.00 Silivrispor-Kemerspor 2003 (Silivri)
15.00 Batman Petrolspor-Çatalcaspor (Batman 16 Mayıs)
15.00 Türk Metal Kırıkkalespor-Yeşil Bursa (Kırıkkale Başpınar)
15.00 Dersimspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Tunceli Atatürk)
15.00 Erbaaspor-Yomraspor (Erbaa İlçe)
3. Grup
2 Nisan Pazar:
13.30 Orhangazispor-Elaziz Belediyespor (Orhangazi İlçe)
14.30 Denizli Futbol A Spor-Orduspor (Doğan Seyfi Atlı)
15.00 Bergama Belediyespor-Ankara Adliyespor (Bergama 14 Eylül)
15.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Maltepespor (Ahmet Suat Özyazıcı)
15.00 Afjet Afyonspor-Muğlaspor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)
15.00 Sakaryaspor-Tarsus İdmanyurdu (Sakarya Atatürk)
15.00 Darıca Gençlerbirliği-Diyarbekirspor (Darıca İlçe)
15.00 Sultanbeyli Belediyespor-12 Bingölspor (Sultanbeyli Gölet)
15.00 Payasspor-Bayrampaşa (Payas İlçe)
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU