Arama Logo

Volkan Demirel: "Fenerbahçe ben de varım dedi"
9
VOLKAN DEMİREL DEĞERLENDİRDİ

Volkan Demirel, Fenerbahçe'nin 4-0 kazandığı Çaykur Rizespor mücadelesini değerlendirdi.

8
F.BAHÇELİLERİN KEYİF ALDIĞI BİR AKŞAM

Fenerbahçelilerin keyif aldığı bir akşam oldu. 4 tane hazırlanış anlamında, doğru yerlerde buluşma adına, gollerin bitiriciliği anlamında çok güzel 4 tane gol izledik.

7
ÇOK YÜKSEK BİR RAKAM

Fenerbahçe'nin 3-4 tane daha pozisyonu vardı. Gol ortalaması 3 ile oynadı Fenerbahçe. Bence bu da çok yüksek bir rakam.

6
HEP BÖYLE OYNAMASI GEREKİYOR

Fenerbahçe'nin aslında kendi evinde hep böyle oynaması, böyle skorlar alması gerekiyor. Günümüz futbolunda bu biraz daha zorlaştı. Her takımın bir sistemi, taktiği var sonuçta.

5
BUNDAN SONRA HİSSEDECEKLERDİR

Rizespor'un da mutlaka kazanması gerekiyordu. Rizespor adına da zor dönemler başlamıştı bu maçtan sonra da daha fazla zorlukları hissedeceklerdir.

4
4 MAÇA BAKAR
Fenerbahçe, güzel bir maç kazandı. Kazanması gereken bir maçı kazandı.Maç başlamadan önce 15 puan vardı, 12 puana düştü. 3 puanlı sistemde de 12 puan çok fazla bir puan farkı gibi gözükebilir ama 4 maça bakar.
3
BENİ DE HİSSEDİN DEDİ
Rakibiniz her maçı kazanacak mı, rakibinizin son dönemdeki performansı da ortada. Bir sürü gerekçe sunabilirsiniz ama Fenerbahçe, ben de varım, beni de hissedin, ben de arkadan geliyorum diye hissettirdi bugün.
2
FUTBOL BUNU GEREKTİRİR
25 haftaya yakın bir hafta var. O yüzden daha çok erken, Trabzonspor'un gidişatı da tabii ki takdire şayan ama lig uzun bir maraton. Bu tarz giden takımların illa ki dönüşü olacaktır. Kötü giden takımların da aynı şekilde. Rizespor'da bir yerde kazanmaya başlayacaktır. Futbol bunu gerektiriyor.
1
ŞU AN ERKEN

Şu an için daha çok erken. Ligde şampiyonluğa oynayan takımın da , küme düşme hattındaki takımların da iddiası var.