Arama Logo

Vitor Pereira 11 bilet kesti, 5 bilet daha yolda
18
11 BİLET KESTİ, 5 DAHA KESECEK!

Fenerbahçe'de 11 bilet kesen ve kadrodan gönderilecek isimleri artırmaya çalışan Vitor Pereira, neşter vurmaya devam edecek. İşte sıradaki isimler...

17
MBWANA SAMATTA

Fenerbahçe'nin 6 milyon euroluk zorunlu opsiyonla 1 Temmuz'da kalıcı olarak kadrosuna kattığı 28 yaşındaki Tanzanyalı, Vitor Pereira'nın verdiği fırsatları da kullanamadı. Enner Valencia ve Serdar Dursun'un ardından 3. forvet konumuna düşen Samatta'nın menajeri Avrupa'da kulüp arıyor. Samatta'nın transfer dönemi bitmeden kadrodan ayrılması hedefleniyor.

16
DIEGO PEROTTI

Fenerbahçe'nin Roma'dan bedelsiz transfer ettiği 33 yaşındaki Arjantinli, sadece 4 Süper Lig maçında oynadıktan sonra sakatlanarak sezonu kapatmıştı. Arjantinli oyuncuyla fesih görüşmeleri yapan Fenerbahçe, bir sonuca ulaşamadı. Perotti'nin Genoa ile anlaşması ve ardından bonservissiz olarak gönderilmesi amaçlanıyor.

15
MAURICIO LEMOS

Vitor Pereira'nın 3'lü savunmada da şans verdiği ancak bu şansı kullanamayan Mauricio Lemos da gönderilecek isimler arasında. Uruguaylı oyuncunun menajeri, Avrupa'da kulüp aramayı sürdürüyor.

14
MATHIAS ZANKA

Fenerbahçe'nin önce Düsseldorf'a, geçen sezon da Kopenhag'a kiraladığı Zanka için Fenerbahçe 'Kulüp bulması' talimatını verdi. 31 yaşındaki Danimarkalı milli stoper, uygun bir kulüp arayışlarını sürdürüyor.

13
NABIL DIRAR

35 yaşındaki Faslı oyuncunun annesi Belçika'da ve isteği de hayatını bu ülkede sürdürmek. Belçika pasaportu da olan Dirar için buradan gelecek bir teklif sonrası satılık veya kiralık gönderilmesi hedefleniyor. Geçtiğimiz sezonu Brugge'de kiralık geçiren Dirar'ın sözleşmesinin bitmesine de 1 sezon kaldı.

12
PEREIRA'NIN GÖNDERDİĞİ İSİMLER

Fenerbahçe'de son gelişmelerin ardından Pereira'nın takımda istemediği oyuncu sayısı 11'e yükseldi. İşte o isimler

11
CANER ERKİN
10
SADIK ÇİFTPINAR
9
MAME THIAM
8
SİNAN GÜMÜŞ
7
OĞUZ KAĞAN GÜÇTEKİN
6
KEMAL ADEMI
5
MURAT SAĞLAM
4
İSMAİL YÜKSEK
3
BARIŞ ALICI
2
EMİR MİRAY KÖKSAL
1
MELİH BOSTAN