Sporx Extra Arama Logo

Tümer Metin: "Kusura bakmayın, en kötüsüyüz"
8
TÜMER METİN YORUMLADI
Spor yorumcusu Tümer Metin, A Milli Takımımızın İsviçre'ye 3-1 mağlup olarak EURO 2020'den elendiği karşılaşmayı TRT Spor'da yorumladı.
7
"TURNUVANIN EN KÖTÜSÜYÜZ"
Kimse kusura bakmasın! Teknik, taktik ve fizik olarak sınıfta kaldık. Teknik ve taktik açısından turnuvanın en kötüsüyüz, en kötüsü!
6
"SOKAKTAN TOPLANMIŞÇASINA..."
Sokaktan toplanmışcasına bir görüntü verdi Milli Takımımız. Bizde her şey var ama bu seviyede olması gereken iki şey yok. İyi oyuncular var, iyi kulüplerdeler. Bizde organizasyon yok. Organize değiliz biz!
5
"DEVİR DEĞİŞİYOR"
Şenol Hoca'nın çok emeği geçmiştir, benim de hocalığımı yaptı. 2002'de başarısı var. Takımı buraya getirmiş. Kendi tasarrufu ne olur bilmiyorum. Devir değişiyor. Hepimiz kendimizi yenilemek zorundayız. Devir hız devri!
4
"ŞENOL HOCA YALNIZ ÇALIŞIYOR"
Şenol Hoca yalnız çalışıyor. Kendi bildiği doğrultuda hala bu yolda devam etmeye çalışıyor. Gidemezsin. Yürüyemezsin. Klopp'un, baş hocaların hepsinin altında 25-30 kişilik olağanüstü ekipler çalışıyor. İspanya'nın psikoloğu Morata'yla berabermiş, 4 gün terapi etmiş.
3
"BAŞKA YOLU YOK"
Kimse kusura bakmasın. Şenol Hoca, geçmişteki küçücük detaylarda boğuluyor. Buraları geçelim artık, geçelim arkadaşım. Sizin asli göreviniz saha içi. Buraya kafa yormak. Değişeceğiz. Başka yolu yok.
2
"MAKAS AÇILIYOR, DEĞİŞECEĞİZ"
Adamlar uzadı gitti. Makas açılıyor. Değişeceğiz. 2 turnuvada yaşadıklarımız var. Ben naçizane duygumla, emeğimle hizmet ettim bu takıma. Gördüklerimi söylüyorum. Milli takımda bir pozisyonda gözüm yok.
1
"ÖLÜM KALIM MAÇINDA ÖLDÜK"
İşin gerçeği, realitesi siz eski usul yemek yiyorsunuz, eski usül! Bu değişime direneceksek kaybederiz. Ölüm kalım maçı, öldük!