Arama Logo

Reha Kapsal: "Galatasaray takımının planı yok"
6
REHA KAPSAL'DAN YORUMLAR
Reha Kapsal, Galatasaray'ın Kayserispor'a 3-0 yenildiği maçın sonrasında değerlendirmelerde bulundu.
5
"GENÇLİK ATEŞİYLE BUNU YAPTI"
Galatasaray'ın rotasyon yapması niye yanlış? Yeni bir takım var, oyun hafızası oluşmamış, genç, dinamik bir takım var. Lazio karşısında şiddetli koşuları iyi yaptı, gençlik ateşiyle bunu yaptı. Genç, 24 yaş ortalaması var.
4
"YENİ ARAYIŞLARA GİRMEMELİYDİ"
Genç oyuncular 3 günde bir oynayabilir. Lazio'yu 1-0 yeniyorsun, genç bir kadro, bunun yansımasının da devam etmesi gerekir. Genç oyuncularda bu türbülanslar var. Bir maç pik yapıyor, öbür maç düşüyor. Fatih hocanın yeni arayışlara girmemesi gerekirdi.
3
"SIKINTISI ŞU ANLIK DEĞİL"

Feghouli oynar mı, Muhammet ne oynadı, Oğulcan şöyle, Patrick bu hatayı yaptı... Alpaslan yerine Luyindama oynar, varsa oynar. Yedlin penaltı yaptırdı vs ama Galatasaray'ın sıkıntısı şu anlık değil.

2
"DEPLASMANLARA ÇÖZÜM BULAMIYOR"
Galatasaray'ın 3 yıldır deplasmanda sıkıntısı var, Fatih hoca deplasmanda çözüm üretemiyor. Galatasaray, top ayağındayken, kaleciyle başladığında, savunmadan sağlıklı top çıkaramıyor. Orta sahada baskı yediğinde problemi çözecek oyuncu yok, rakip analizi yok, özeleştiri yok, forma adaleti yok, saha içinde çalışılmış, uygulanmış, temel yapısal bozuklukları halledecek planı yok. Zayıf noktadan hücum yapalım düşüncesi yok. Deplasmanları bireysel, anlık doğaçlama ile deplasmanlar çözüldü.
1
"PLANI YOK"
Alpaslan nereye açılacak, Nelsson nereye açılacak, Assunçao nerede top alacak, Galatasaray takımının planı yok. 3 yıldır deplasmanda sorun yaşayan bir takım varsa, bu tesadüf değil.