Arama Logo

Necati Ateş'ten Trabzonspor - Karagümrük yorumu
10
NECATİ ATEŞ'İN YORUMLARI
Necati Ateş, TRT Spor'da Trabzonspor'un Karagümrük karşısında aldığı galibiyeti yorumladı.
9
"FENERBAHÇE İSTEMİŞTİ"
"Bjelica İspanyolca konuşuyor çok da akıcı konuşuyor. Çok iyi antrenör olduğu söyleniyor. Emre Belözoğlu tarafından Fenerbahçe'ye istendiğini duymuştuk."
8
"4-5 TANE İLK 11 OYUNCULARI VAR"
"Trabzonspor kadrosunda 4-5 tane ilk 11 oynayacak oyuncu var. Şampiyonluk kadrosundan Siopis, Abdülkadir, Uğurcan, Bakasetas, Visca gibi... Bunlar buı takımın iyi oyuncuları. Gomez de kaliteli oyuncu. Diğer mevkilere oyuncular alınırsa seneye de Avrupa'da olmayacağı için gelecek sezon daha dirençli bir Trabzonspor izleyeceğimizi düşünüyorum"
7
"DAHA KÖTÜ SEZON GÖREMEYİZ"
"Bundan daha sıkıntılı ve kötü bir Trabzonspor izleyeceğimizi sanmıyorum. Şampiyon olduktan sonra bu kadar büyük ivme kaybedip tüm kupalardan kopması zaten hayal kırıklığı. Tribünde taraftarın olmaması da bunu gösteriyor"
6
"TRABZONSPOR TEKRAR AYAĞA KALKACAKTIR"
"Şampiyon Başkan ve hoca sezon ortasında gitti. Kaç tane hoca değişti. Bir senede 4 hoca değiştirmesi bir takımın zaten başarısızlığın resmidir ama Trabzonspor çok büyük bir takımdır ve ligimizin son şampiyonudur. Tekrar da ayağa kalkacaktır, eski günlerine dönecektir"
5
"DAHA DÜŞÜK KALİTE OYUNCULAR ALINDI"
"Cornelius'tan sonra Gomez geldi farklı bir oyuncu. Cornelius sırtı dönük oynayabilen ve takımı da oynatabilen bir oyuncuydu. Nwakaeme'n vardı senin benzeri olmayan. Visca vardı. Şimdi onlardan çıkıp onların kalitesinin çok altında oyuncular aldın"
4
"TRABZONSPOR'UN BAŞINA ÇOIK ŞEY GELDİ"
"Uğurcan kötü sezon geçiriyor, Visca sakatlandı, Hamsik formsuz. Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Konferans Ligi'nden elendin sırayla. Sonra kupadan da elendin. Bu sezon başına gelmeyen kalmadı Trabzonspor'un"
3
"GELECEK SEZONDAN EMİNİM"
"Trabzonspor'un böyle 4 gol 3 gol arka arkaya yediği sezonları ben bilmiyorum. Trabzonspor en yüksek maaş ödeyen takım konumunda. Gelecek sezon bu sezondan çok daha iyi bir sezon geçireceklerinden eminim. Bakasetas'la sözleşme uzatmaları lazım mesela. Gomez'i aldılar zaten. İyi bir Visca çok şey yapacaktır. Siopis şampiyon takımın oyuncusu. Bartra tartışılabilir bir oyuncu mu? Yanına birini aldığınız zaman bambaşka yerlere gelebilir takım"
2
"BU SKORA ALDANIRSA HATA EDER"
"Bjelica bu maça bakıp ben iyi oynarım derse hata eder. Karagümrük açık bir oyun oynayan takım. O yüzden çok pozisyon buldu Trabzonspor. Böyle maçlar hocaları kandırabilir biraz o yüzden olduk dememeli"
1
"KALECİ BATUHAN TALİHSİZ GÜNÜNDEYDİ"
"Karagümrük kalecisi Batuhan'a geçmiş olsun diyelim. Türkiye önemli bir kaleci daha kazanmış olacak. Bu maç kazaydı diyelim. Talihsiz bir maç geçirdi."