Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Metin Tekin: "Torrent, Guardiola'dan bir şeyler taşıyacaktır"
9
METİN TEKİN'DEN YORUMLAR
Spor yorumcusu Metin Tekin, Galatasaray'ın Hatayspor'a 4-2 yenildiği mücadeleyi NTV'de değerlendirdi.
8
"GELDİĞİ MİSYON BELLİ"
Torrent'in geldiği misyon belli. Yıllarca Guardiola'nın yardımcılığını yapmış. O oyundan etkilenmemesi mümkün değil. Oradan buraya tabii ki bir şeyler taşıyacak.
7
"TEKRARA İHTİYACI VAR"
Kesinlikle geriden oyun kuracaklar, başarılı da oldular. Koreografilerinin de olduğuna inanıyorum. Cityvari önde basmaya çalışan bir Galatasaray görüntüsü vardı ama bu hemen olacak bir şey değil. Tekrara ihtiyacı olan bir dönemi var Torrent'in.
6
"2-1'DEN 4-2'YE GELDİ"
57'de Aytaç oyuna girer, Galatasaray da 2-1 öndedir. Orta sahayı çok kolay geçen bir Hatayspor vardı. Önlem alarak orta sahayı 3'ledi Torrent. Karşınızda pasla oynayan bir hücum anlayışı yoktu. Çözümün böyle olması yanlış. Hatay'ın çapraz koşularını Taylan, Berkan, Aytaç üçlüsü karşılayamadı. Böylelikle oyun 4-2'ye geldi.
5
"MARCAO'YU GÖREMEDİK"
Alpaslan bir türlü istediği seviyeye çıkamadı. Penaltı yaptırdı. Marcao'yu bugün çok fazla görmedik. Görmememizin nedenleri, savunmayı çıkarabilen bir Galatasaray'ın olmaması ve arkasına yapılan koşulara maruz kalması.
4
"MÜMKÜN DEĞİL!"
Taylan ve Berkan'ın Galatasaray'ın oyun anlayışında bulunan pas marifetiyle oyun kurma konusunda eksik olduklarını düşünüyorum. Oyuna yüzünü dönmek beceri işidir. Bu, ne Berkan'da ne de Taylan'da var. Bu arkadaşların yanına Aytaç da eklenince üçünün olduğu bir Galatasaray orta sahası hayal edemiyorum. Üçünün bir orta sahayı oluşturması benim penceremden mümkün değil.
3
"8 HAFTA ÖNCE Mİ KONUŞULDU?"
Torrent oyuncularla yeni tanışıyor. Daha sonra oyunla neler yapacağını göreceğiz. Gerçi 8 haftadır maçlarınızı izliyorum diye bir demeç okudum. 8 hafta önce mi konuşuldu?
2
"BOEY ÇOK BELLİ"
Boey'in sakatlıktan yeni çıktığı çok belli. Biraz gözleyerek, temkinli oynuyor.
1
"KENDİNE GÜVENİNİ KAYBEDİYOR"
Kalecilik moralle, kendine güvenle oynanır. Her geçen gün kendine güvenini kaybediyor İsmail Çipe. 3 gün sonra Kasımpaşa, 1 hafta sonra Trabzonspor maçına çıkacaksınız, kolay değil. Daha da büyük handikap olmaya devam ediyor Galatasaray'da bu kaleci durumu.