Sporx Extra Arama Logo

Mehmet Demirkol: "Ali Koç'u yola getirmek istiyorlar"
7
"HEDEFLERİ ALİ KOÇ'U YOLA GETİRMEK"

Ünlü futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un gündeme dair yaptığı açıklamaları Fanatik gazetesindeki köşesinde değerlendirdi. İşte Mehmet Demirkol'un yorumları...

6
"AZ GÖRÜLMÜŞ BİR DURUM! BELKİ İLK"

Ali Koç’un kulüp içinde olup bitenleri kendi bakış açısıyla anlatışı bugüne kadar az görülmüş bir durum. Belki ilk. Bu konuda eleştirilecek.

5
"PUAN DURUMU FACİA İKEN..."

Eleştireceklere de bir şey demek mümkün olmaz. Ancak onun açısından da bakmak lazım. Kültürel ve yapısal bir değişimin peşindeyken, puan durumu facia iken başka ne yapabilirdi?

4
"DEVRİMSEL DEĞİŞİMLER..."

Bu tip devrimsel değişimler bireylerin ortak bir hedefle paralel ve bir liderin ardında toplanarak gitmesiyle mümkün olabilir.

3
"KOLAY BİR SAVAŞ DEĞİL BU"

Peki Türk futboluna hakim ve Fenerbahçe’yi etkilemek isteyen gruplar ve lobilere rağmen bunu yapmak mümkün mü? Kolay bir savaş değil bu...

2
"ALİ KOÇ'U YOLA GETİRMEK İSTİYORLAR"

Koç, ‘Comolli’ye vururken aslında hedef benim’ diyor. Haklı. Ama bunu doğru anlamak lazım. Vuranların hedefi Koç’u yok etmek değil. Koç’u yola getirmek. Ali Koç bunu reddediyor.

1
"BU KADAR GENİŞ BİR CEPHEDE SAVAŞ"

Hollanda ekolünü tercih etmesi ve iletişim hatalarının dışında yaptığı doğru. Kendi planlarını uygulamak istiyor. Kulübü dönüştürmek istiyor. Bunun zor olduğunu biliyordu ama bu kadar geniş bir cephede savaşacağını sanırım tahmin etmemişti.