Sporx Extra Arama Logo

Lucien Favre, Crystal Palace ile anlaşmak üzere
7
LUCIEN FAVRE, İNGİLTERE'YE GİDİYOR

Fenerbahçe ile adı anılan Lucien Favre, Crystal Palace ile anlaşmak üzere...

6
FAVRE, PALACE İLE ANLAŞMAYA YAKIN

The Guardian'da yer alan habere göre; Dortmund ile yollarını ayırmasından bu yana boşta olan Lucien Favre, Crystal Palace menajerlik görevi için en önemli aday konumunda. Daha önce Wolves'tan ayrılan Nuno Espirito Santo ile de görüşen ancak anlaşamayan Palace, Fabre ile el sıkışma noktasına geldi.

5
FAVRE, İNGİLTERE İÇİN HEVESLİ

Haberin detayında, Favre'nin Premier Lig'de takım yönetme konusunda çok hevesli olduğu belirtildi.

4
HAFTA SONU LONDRA'DA GÖRÜŞTÜLER

Geçtiğimiz hafta sonunu Londra'da geçiren ve Crystal Palace yetkilileriyle bir dizi görüşme gerçekleştiren Favre, kulübün planlarından etkilendi. Ayrıca kulüp yetkilileri de Favre'nin vizyonunu beğendi.

3
EVERTON DA FAVRE'Yİ DÜŞÜNÜYOR

Favre için bir diğer istekli kulübün Everton olduğu da vurgulandı. Carlo Ancelotti'nin Real Madrid'e gitmesi sonrası yeni menajer arayan ve Rafael Benitez ile de görüşme halinde olan Everton'ın Favre'yi de düşündüğü kaydedildi.

2
FENERBAHÇE'NİN TEKLİFİ DE YAZILDI

Öte yandan, haberde Fenerbahçe'nin de Favre'yi istediği belirtildi. Favre'nin ise İngiltere Premier Lig'de bir takım çalıştırmayı daha çok istediği kaydedildi.

1
KARİYERİNDE ALMANYA VE FRANSA'DA ÇALIŞTI

Favre, 2018'da Dortmund'a katılmadan önce iki sezon Nice ve öncesinde Mönchengladbach ve Hertha Berlin kulüplerini çalıştırdı.