Sporx Extra Arama Logo

Loris Karius'tan çarpıcı açıklamalar!
9

KARIUS'TAN AÇIKLAMALAR!

Beşiktaş'ın file bekçisi Loris Karius, Almanya basınından DAZN'a çarpıcı açıklamalarda bulundu.
8

"BÖYLE BİR ŞEHİR YOK"

İstanbul çılgınlıkların şehri. 16 milyon insan yaşadığı söyleniyor ancak gayri resmi olarak birkaç milyon daha fazlası da var. Son derece yoğun bir şehir. Trafik çılgınca ancak elbette güzel bir yer. Avrupa ve Asya'yı ayıran boğaza sahip. Başka böyle bir şehir yok. İstanbul gerçek bir metropol ve orada yaşamak eğlenceli
7

"GEZMEK KOLAY OLMUYOR "

Bazen şehirde gezmek kolay olmuyor. Çok sayıda insan sizi tanıyor. Böyle büyük bir şehirde bunu beklemiyordum. Ancak taraftarlarla zaman geçirmek, fotoğraf çektirmek ve imza vermek olumsuz bir durum yaratmıyor.
6

"DERBİLER İNANILMAZ"

Derbilerde inanılmaz atmosferler oluyor. Stadyumlar yanıyor. Sahaya çıktığınızda kimseyle iletişim kuramıyorsunuz. Ancak kesinlikle çok eğlenceli. Maçtan önce Galatasaray formalı taraftarlar, sokakta seninle fotoğraf çektirmek istiyor. Ancak maç esnasında nesneler atılıyor. Burada zihniyet böyle.
5

"İLK MAÇIM BURSA'DA..."

Türkiye'deki ilk maçımı Bursa'da oynadım. Takım arkadaşlarım, taraftarların biraz agresif olabileceği konusunda uyardı. Atılan çakmaklar yüzünden kaleci atışını kullanmakta zorlandım. Sonrasında hızlı olmadığım için sarı kart gördüm. Kendi kendime 'Tamam, yeni bir lig, alışmam gerek' dedim.