Arama Logo

FIFA 18 Ultimate Team'de güçlerinin artması beklenen 5 kaleci

FIFA 18 Ultimate Team'de güçlerinin artması gereken 5 kaleci ile karşınızdayız...
6
İŞTE O LİSTE...
FIFA 18 Ultimate Team'de güçlerinin artması gereken 5 kaleci ile karşınızdayız:
İŞTE O LİSTE...
5
Ederson
Manchester City'de gösterdiği performansla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Brezilyalı kalecinin hali hazırda 83 olan gücünün arttırılması doğru olacaktır. Çünkü Ederson; bu sezon birçok maçta City'nin kurtarıcısı oldu.
Ederson
4
Marc Andre Ter Stegen
Alman kaleci, bu sezon La Liga'da gerçekten en iyi performansını gösteriyor. Valverde yönetiminde savunmada adeta duvar ören Barça'nın en önemli oyuncularından biri haline gelen Ter Stegen'in gücünün 85'ten fazla olması gerekiyor.
Marc Andre Ter Stegen
3
Nicolas
Hellas Verona'nın 68 gücündeki kalecisi Nicolas, bu sezon Serie A'da en çok kurtarış yapan kaleci ve bu performansının yansıması olarak gücünün arttırılması gerekiyor.
Nicolas
2
Salvatore Sirigu
PSG'den ayrıldıktan sonra kariyeri serbest düşüşe geçen İtalyan kaleci sonunda işleri Torino'da toparlamaya başladı. 78 gücünde olan kaleci, Torino'nun en önemli oyuncularından biri haline geldi.
Salvatore Sirigu
1
Benjamin Lecomte
Montpellier'in bu sezon en başarılı oyuncuları arasında gösterilen Lecomte, takımının iyi performansında büyük pay sahibi. Bu sezon Ligue 1'de en fazla maçta gol yememe başarısını gösteren Lecomte'in 79 olan gücünün arttırlması bekleniyor.
Benjamin Lecomte