Arama Logo

Kemal Aslan'dan Adana Demir - Fenerbahçe yorumları
6
KEMAL ASLAN'DAN YORUMLAR
Fenerbahçe'nin Adana Demirspor'la karşı karışya geldiği maçı TRT Spor ekranlarında Kemal Aslan değerlendirdi.
5
"MAÇI KATLETMEYE GELMİŞSİNİZ"
"Fenerbahçe bugün 6 puan geriye düştü. Fenerbahçe 9 puandan da şampiyon oldu daha önce ama izin vermiyorlar ki. Ben saha içine objektif bakıp izleyen birisiyim ama böyle bir maç yok. Siz maçı katletmek için gelmişsiniz buraya."
4
"BU FENERBAHÇE NEFRETİ NEDEN?"
"Murat Başkan N'Diaye ve Onyekuru'nun yaptıklarına nasıl dayanıyor. Siz eski takımınızdan ayrıldınız, nereden geliyor bu Fenerbahçe nefreti. Samimiyetimle söylüyorum Valencia ayrılsın Fenerbahçe'den Galatasaray'a karşı oynayıp aynı şeyleri yapsın yine aynı şeyleri söylerim. Siz insanları da kutuplaştırıyorsunuz böyle yaparak. Yazık günah ya."
3
"ADANA DEMİR'İN HAKEME İHTİYACI YOK"
"İki takım da muhteşem ilk yarı oynadılar. Pozisyonlara yetişemiyoruz izlerken. Bırakın futbol oynansın ya! Benim en sevdiğim hocalardan birisi Montella. Ertaç, Rodriguez. Müthiş oyuncuları var Adana Demirspor'un hakeme ihityacı yok. Kadıköy'deki maçta da aynısı oldu. Neden Fenerbahçeli oyunculara karşı bunların yapılmasına müsade ediliyor."
2
"YİNE ŞAMPİYONLUK OLUR AMA MÜSADE EDİLİRSE"

"Fenerbahçe 6 puandan geri dönüp şampiyon da olur ama müsade ederlerse. Yine şampiyon olur ama bu futbol ikliminde çok zor. Ligimizin değeri, yabancılar buraya gelmiyor diyoruz ama yabancıların oyuncağı olmuş burası. Yazık günah gerçekten"

1
POZİSYON DEĞERLENDİRMELERİ
"Mert Hakan'ın golü tertemiz gol. Ben oradaki futbolcuların reaksiyona bakarım. El yok orada. Adana Demirspor'un ilk penaltısı çok net penaltı. Orada neden VAR'a gidiyorsun. Yan hakem görmedi ne demek. Görecek! Batshuayi'nin pozisyonu net penaltı"