Arama Logo

İşte Galatasaray'ın Morutan için yaptığı teklif
7
MORUTAN'IN MENAJERİ GELİYOR
Galatasaray'ın transfer etmek istediği Morutan’ın menajeri Florin Vulturar perşembe günü 23:40’ta İstanbul’da olacağı bilgisini paylaştı
6
BURAK ELMAS'IN AÇIKLAMASI

Morutan transfer süreci hakkında da konuşan Burak Elmas, "Morutan, uzun zamandır listemizde ama herhangi bir resmi teklifimiz ve görüşmemiz olmadı. Transfer bitmeden, taraftarlarımızın duygularıyla oynayarak heyecanlandırmak istemiyoruz. Son derece ciddi bir transfer hamlesi içindeyiz, bir kısmını tamamladık" ifadelerini kullandı.

 

5
İŞTE G.SARAY'IN MORUTAN TEKLİFİ

Galatasaray, Cicaldau'dan sonra ikinci Rumen için bastırıyor!.. Alexandru Cicaldau'yu kadrosuna katan Sarı-Kırmızılılar şimdi de Olimpiu Morutan'ın transferi konusunda büyük bir çaba gösteriyor. Takvim'in ulaştığı bilgilere göre Galatasaray 22 yaşındaki orta alan oyuncusu için kesinin ağzını tamamen açtı.

4
CİMBOM'UN ŞARTI TAKSİT!

Yönetim Steaua Bükreş'e 4 yılda ödemek koşuluyla 8 milyon Euro bonservis bedeli teklif etti. Alınan bilgilere göre Rumen kulübü ise Morutan için peşin olarak 10 milyon Euro talep ediyor.

3
10 MİLYON EURO'YA ÇIKABİLİR

Steaua Bükreş ayrıca bir sonraki satıştan da yüzde 20 pay talep ediyor. Galatasaray'ın 4 taksitle ödemek şartıyla 10 milyon Euro'ya kadar çıkabileceği gelen bilgiler arasında.

2
YÖNETİM YOĞUN BİR MESAİDE

Ancak Rumenler'in parayı peşin olarak istemesi transferin önündeki en büyük engel olarak duruyor. Yönetim bu sorunu çözmek için Rumen kulübü ile temaslarını sürdürüyor.

1
TERİM: MORUTAN'I İSTERİM

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim de Morutan transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Terim, "Olimpiu Morutan'ı beğeniyorum. Açıklamalarını da izledim, paramız olmadığını biliyor herhalde. Makul bir fiyata olabilir. Zevk verecek oyunculardan birisi. Abileri daha önce burada o zevki verdi. Top ayağındayken herkes beğenir." yorumunu yaptı.