Sporx Extra Arama Logo

İlker Yağcıoğlu: "Bu hezimetin baş sorumlusu Şenol Güneş'tir"
5
İLKER YAĞCIOĞLU YAZDI

Spor yazarlarından İlker Yağcıoğlu, A Milli Takımımızın EURO 2020'ye puan alamadan vedası sonrası bir yazı kaleme aldı. Yağcıoğlu'nun yazısının tamamını Takvim gazetesini satın alarak okuyabilirsiniz.

4
TURNUVANIN EN KÖTÜ TAKIMIYDIK

Maalesef Euro 2020'ye veda ettik. Oynadığımız oyunla, verdiğimiz mücadeleyle turnuvanın en kötü takımıydık. Bunu söylemek ne kadar acı olsa da gerçek bu! Açıkçası hiçbirimizin beklentisi bu değildi. İtalya'ya karşı kaybetmemiz çok şaşırılacak şey değildi. Ama sonrasında Galler ve İsviçre maçlarında ortaya koyduğumuz oyun felaketti. Ne bireysel, ne de takım olarak hiçbir şey yapamadık. Dün akşam hayati önem taşıyan maçta eğer 2-0'dan sonra İsviçreli oyuncular biraz dikkatli olsa tarihi bir skorla geriye düşebilirdik.

3
80'Lİ YILLARIN SAVUNMALARI GİBİYDİ

'Türk Duvarı' olarak adlandırılan savunmamız 80'li yılların savunmaları gibiydi. En çok üzüldüğüm, 2-0 mağlupken ikinci devre başlangıcında oyuncuların skoru kabullenmiş gibiydi.

2
BU HEZİMETİN BAŞ SORUMLUSU ŞENOL GÜNEŞ'TİR

Hakem 'Maçı bitirsek mi?' diye sorsa Şenol hoca dahil hepsi 'Tamam' diyecek gibiydiler. Gelelim sonuca... Bu hezimetin baş sorumlusu Şenol Güneş'tir...

1
YANLIŞLARLA DOLU

Seçtiği kadro, oynattığı 11, rakipleri analiz etme başarısı ve geçirdiğimiz kamp süreci tamamen yanlışlarla doluydu. Bunun sorumlusu da teknik direktörümüz Şenol Güneş'tir..