Sporx Extra Arama Logo

Hıncal Uluç: "Fenerbahçe, Ali Koç'u tartışmalı"
5
HINCAL ULUÇ'UN SÖZLERİ
Hıncal Uluç, A Spor ekranlarında şampiyonluk ihtimali mucizelere kalan Fenerbahçe'yi değerlendirdi ve gelecekle ilgili mesajlar verdi. İşte Hıncal Uluç'un sözleri...
4
"BÖYLE İLK KEZ SEVİNİYOR"
Emre'yi çocuk yaştan beri izliyorum, o Emre neler yaşadı, UEFA şampiyonluğuna varıncaya kadar, ne kupalar yaşadı ama Emre'nin Ankara'da 90+6'daki goldeki gibi sevindiğine şahit olduğuma inanmıyorum. O gole o kadar sevinen Emre'nin, bu maçta böyle bir vücut diliyle tersine bir şey vermesi doğaldı, şaşırmadım.
3
"DEVAMLI ŞİŞİRİLDİ"
Emre, Fenerbahçe'nin başına teknik direktör olarak geldiği günden bu yana medyamız tarafından devamlı şişirildi. Olduğundan fazla gösterildi. O Emre, 7 teknik direktör değiştiren Fenerbahçe'nin sportif direktörü olan Emre, oradaki kusurları unutuldu bir anda. Keşke daha önce getirseydik lafları söylenmeye başlandı. Maçları kaçması nasıl şanssa, gol olması da şans olan pozisyonlarla kazandı, bundan kimse laf etmedi. Emre mucizesi de Emre mucizesi.
2
"KENARDAKİ ADAM GÜVEN VERMELİ"
Yurt içinde denenmedik hoca hemen hemen kalmadı. Fenerbahçe Mourinho, Guardiola gibi bir hoca gelirse taraftar sabreder. Seneye yeni bir Fenerbahçe yapılacak. Bu yeni Fenerbahçe'nin ilk maçından itibaren kazanması Mandrake mucizesi gibi bir şey olur. Takımın yerleşmesine seyircinin sabır göstermesi için kenardaki adamın isminin güven verici olması lazım.
1
"ALİ KOÇ TARTIŞILMALI"
Fenerbahçe'nin sağlıklı bir gelecek için önce Ali Koç'u tartışması lazım. Bu kadar para harcayarak, bu kadar transfer yaparak, bu kadar hoca değiştirerek Fenerbahçe'yi bu hale o getirdi çünkü. Gelecekte Fenerbahçe başkanına güvenmem için bir sebep var mı? Kolay değil.