Sporx Extra Arama Logo

Hıncal Uluç: "A'dan Z'ye yüz karası, rezalet, skandal!"
12

"ARDA TURAN'A ACİL DOKTOR LAZIM"

Sabah gazetesinin yazarlarından Hıncal Uluç, şarkıcı Berkay'a kafa atıp hastaneye silahla giden Arda Turan'la ilgili bir yazı kaleme aldı.

11

"ISRAR VE İNATLA YOK ETMEK İÇİN..."

"Doktor" dediğim "Ruh doktoru!.." Çünkü bu delikanlının profesyonel yardıma ihtiyacı var. Çünkü hiç kimse, hem de bu kadar değerliyken kendi kendini böylesine ısrarla ve inatla yok etmek için çırpınmaz..

10

"BANKSY'NİN TABLOSUNDAKİ GİZLİ CİHAZ"

Sanatsever okurlarım bilirler.. Ünlü bir sanatçının eseri müzayedede milyonlarca liraya (1.4 milyon dolar) satılmıştı. Alıcı, tablosunu almaya gittiğinde bir sürprizle karşılaştı. Soyut sanatın dehalarından sanatçı (Banksy) tablonun içine gizli bir cihaz yerleştirmiş, bu cihaz eserin yarısını yok etmişti.

9

"ARDA'NIN RUHUNDA BİR CİHAZ VAR"

Son aldığım haber, alıcı ve müzayede firması hâlâ durumu tartışıyorlar. Eser tahrip mi edilmiş, yoksa sanatçının yaptığı soyut eser, asıl bu gizlice tahrip sonu kalan mı?. Arda'nın da ruhunda benzeri bir cihaz var.. Onu için için kemiriyor ve yok ediyor.

8

"BÖYLE HATALARI ARKA ARKAYA..."

Vücudunda olsa, operatörler çeker alır. Ama bu genç adamı kemiren cihaz ruhunda. Onun için "Ruh doktoru" şart!. Yani sadece Türkiye'nin değil, dünyanın en gözde sporcularından biriyken, Barcelona gibi bir takıma kadar yükselmişken, böyle hataları arka arkaya nasıl yapar bir adam?.

7

"YÜZ KARASI BİR OLAY YARATIP..."

Barcelona şutladı. Ders almadı. Milli takımdan kovuldu.. Ders almadı. Bu ülkede ne Fenerbahçe, ne de Galatasaray talip bile olmadı.. Ders almadı. Başakşehir son bir şans tanıdı.. Onu bile kullanamadı. Yüz karası bir olay yaratıp çok ağır ceza aldı. İşte Süper Lig başlayalı 8 hafta oldu, Arda hâlâ tribünde.

6

"A'DAN Z'YE YÜZ KARASI! REZALET! SKANDAL!"

Heyecanla, hırsla sahaya dönmesini, eski Arda olmasını bekleyenlerin başında geliyordum. Daha birkaç gün önce yazdım da.. Şu yaptığı rezilliğe, ayıba, utanca bakın.. İler tutar tarafı yok. A'dan Z'ye yüz karası, her şey. Rezalet!.. Skandal!.

5

"UTANMAN DA MI KALMADI?"

Evlisin. Eşin hamile.. Doğumu yakın. Senin de sahalara dönmen yakın.. Şu yaptığın işe bak, Arda!. Utanman da mı kalmadı?.

4

"ADAM YERİNE KOYMADIĞINI BİLİYORUM"

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ bu yazımı okur mu?. Okur da ciddiye alır mı bilmem.. Çünkü beni adam yerine koymadığını biliyorum. "Dostuz" sandım bir mesaj attım.

3

"ARDA İÇİN SAVAŞMALIYIZ"

Cevap vermedi. O mesajı bu defa köşemde "Bir gazetecinin Başakşehir Başkanı ve Federasyon İkinci Başkanına açık sorusu" şeklinde bu köşede yazdım. Gene tınmadı. Olur a.. Koskoca Gümüşdağ önüne gelenle muhatap olur mu?. Ama ben gene de ona yazıyorum. Normalde bu skandaldan sonra Arda'yı derhal sözleşmesini feshederek kapıya koymanız gerekirdi. Ama hep söylediğim bir laf var. "Bu ülkede yetenekler patates tarlasında yetişmiyor." Bir yeteneği harcamak kolay. Zor olan kazanmaktır. Arda'yı kazanmak için sonuna dek savaşmalıyız.

2

"BU GENÇ ADAMI UZMAN DOKTORA TESLİM EDİN"

Bay Gümüşdağ, Hem Başakşehir'in hem Milli Takımın Arda'ya ihtiyacı var. Siz ikisinden de sorumlu makamlardasınız. Bu genç adamı mutlak hele sporcuları çok yakından bilen bir Uzman Doktora teslim edin. Ben bir isim de vereyim.. Prof. Dr. Acar Baltaş!. Sporla ve sporcu ile iç içe bir uzmandır.

1

"ARDA'YI SAHİPLENİN, HEMEN, LÜTFEN"

Sporcu ruhunu en iyi bilenlerin başında gelir. Hem onunla, hem Arda ile konuşun ve bu ikisini buluşturun, mutlak.. Oturduğunuz iki koltuğu da doldurmak istiyorsanız tabii.. Bana cevap vermeyin. Artık öyle bir beklentim yok zaten. Ama Arda'yı sahiplenin!. Hemen!. Lütfen!