Sporx Extra Arama Logo

Gürcan Bilgiç: "Herkes çilek alırken Fenerbahçe biber aldı"
9

İŞTE O SÖZLER...

Sabah Gazetesi yazarlarından Gürcan Bilgiç, Fenerbahçe hakkında değerlendirmelerde bulunarak Aykut Kocaman'ı savundu. İşte o sözler...
 
8

"F.BAHÇE BÖYLE Mİ OYNAR? ALGISI..."

“F.Bahçe böyle mi oynar?” algısıyla değerlendirdiğinizde eleştirenler haklı. Ama “Sahadaki kadronun F.Bahçe geleneğiyle bir alakası var mı?” diye sorduğunuz zaman, durup; düşünüyorlar. Transfer döneminde, rakipler çilek toplarken, Fenerbahçe biber almak zorundaydı”
7

"TARAFTARLAR ŞİKAYETÇİ"

Sezon bitince, hesap-kitap bölümü başlayacak. Birkaç gün önce Fenerbahçe taraftarıyla yapılan bir anket gönderildi. Taraftar başarıyı ikiye bölmüş; sportif ve kurumsal olarak... İkisinden birinin onları mutlu edeceğini belirtiyorlar. Aykut Kocaman ile ilgili soruya ise yüzde 32'si 'kalmalı' derken, yüzde 44'ü 'değişmeli' yanıtını vermiş. Yani; taraftarın yarısına yakını iki bölümde de başarı görmemiş. Önümüze hemen bakış açısı geliyor... Mesajlaştığım birçok taraftar var. Hemen hepsi oynanan futboldan şikayet ediyor; sonra da kupa olmamasından yakınıyor. Başarının tarifinde esasen şartların geçerli olduğu unutulmuş gibi.