Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray'da sezon raporu! Kim, nasıl oynadı?

Süper Lig şampiyonu Galatasaray'da özellikle Fatih Terim'in gelmesinin ardından bazı oyuncuların performansı inanılmaz bir şekilde yükseldi. Peki sezonu şampiyon bitiren Galatasaray'da kim, nasıl bir performans sergiledi? İşte Galatasaray'da sezon raporu...
18

FERNANDO MUSLERA

Özellikle Fatih Terim'in göreve gelmesinin ardından, Taffarel'in de teknik heyete katılmasıyla Fernando Muslera'nın performansında gözle görülür bir yükseliş yaşandı. İlk yarıda zaman zaman eleştirilen Muslera, ikinci yarıdaki başarılı performansıyla eski, güven veren haline geri döndü.
17

MAICON

Sezon başında Porto'dan transfer edilen Maicon, zaman zaman savunmada hata yapsa da sezonun genelinde başarılı bir performans sergiledi. Maicon, hücumda da takımına yaptığı katkıyla bu sezon sınıfı geçenler arasında yer aldı.
16

SERDAR AZİZ

Sezonun gemelinde savunmadaki başarılı performansıyla dikkat çeken Serdar Aziz, sakatlıksız ve başarılı bir yıl geçirdi. Savunmada zaman daman Denayer, zaman zaman Maicon ile oynayan milli oyuncu Fatih Terim'in gelmesinin ardından daha güven verir hale geldi.