Sporx Extra Arama Logo

Fatih Altaylı: ''Dursun Özbek kazanırsa men cezası gelir"
30

FATİH ALTAYLI'DAN DEĞERLENDİRMELER

Habertürk Gazetesi yazarlarından Fatih Altaylı, şampiyonluk gündemini değerlendirdi. İşte Fatih Altaylı'nın o sözleri...

29

YENİ YÖNETİM VE TERİM...

SORU: Terim bu sene çok sıkıntı çekti. Ancak bunları kendi içinde çözdü dışarıya hiç yansıtmadı. Bu sıkıntılara rağmen takımı toparladı. Yeni sezonda yeni yönetim Terim’e bu kez huzurlu bir ortam sağlayabilir mi?
28

10 ÜZERİNDEN 10 VERİYORUM

Terim bu yıl çok sıkıntı çekti ama gıkını çıkarmadı. Terim’in bu sezonki performansı 10 üzerinden 10’dur. Çünkü hem kendi sıkıntıdaydı hem Galatasaray. Ve gıkını çıkarmadı. Terim takımı, Abdurrahim Albayrak ise Sportif A.Ş.’deki sorunları sırtladılar. Bu sıkıntıdan birlikte çıktılar. Terim bu yıl aynı tavrı gösterir mi, bilmiyorum. Bugünkü yönetimle uyumlu bir hali var Terim’in. Yönetim değişikliği nasıl etkiler, bilmek mümkün değil. Özbek kardeşler yeniden Florya’ya girerse Terim ne yapar meçhul. Ozan Korkut ve onun tepesindeki Adnan Öztürk, Terim’le pek uyum sağlayamaz gibi görünüyor. Geçmişten kalan bazı meseleler var. Açık söylüyorum Dursun Özbek yeniden gelirse huzur kalmaz. En başta tribün sırtını döner takıma.