Arama Logo

Emre Demir, Fenerbahçe için İstanbul'da
7
FENERBAHÇE'DEN 3. İMZA

Fenerbahçe, ara transfer döneminde 3. imzayı Emre Demir’e attırmaya hazırlanıyor. Emre Demir, imza için İstanbul'a geldi.

6
"TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜĞÜ"
Emre Demir, İstanbul'a gelmesinin ardından havalimanında kendisini bekleyen basın mensuplarına,  "Çok büyük takımdan Türkiye'nin en büyük takımına geldiğim için çok mutluyum. Şu anda çok heyecanlıyım" şeklinde bir açıklama yaptı.
5
FENERBAHÇE DEVREYE GİRDİ
Kayserispor altyapısından yetişen genç yetenek, Barcelona’ya transfer olarak adından söz ettirmişti. Ancak İspanyol devinde tutunamayan ve yeni kulüp arayışına başlayan 19 yaşındaki orta saha oyuncusu için Sarı-Lacivertliler devreye girmişti.
4
MENAJERİ FESHİ İÇİN ANLAŞTI
Emre’nin menajeri Ahmet Bulut, genç yıldızın sözleşmesini feshetmek için Barcelona ile her konuda anlaşmaya vardı.
3
BABASI TRANSFERİ AÇIKLADI
Baba Demir, Hürriyet'e yaptığı açıklamada, "İstanbul'dayız şu an ve Emre'yi bekliyoruz. Küçükken mahallede ona Alex de Souza diyorlardı. Biliyorsunuz Alex, şair gibi bir futbolcuydu. Saçını Alex gibi sıfır numaraya vuruyordu. Ona Alex'in formasını almıştım. Oğlumun yüzü gülüyordu. Hatta Menajer Ahmet Bulut'a 'Emre'nin yüzü ne kadar da gülüyor' dedim. O da 'Bundan sonra daha da gülecek inşallah. İstediği takıma geliyor çünkü' dedi. Emre, formayı giydi. Küçükken Alex dedikleri oğlumun şimdi Fenerbahçe forması giymesi bizi duygulandirdi. Hayırlısı olsun." ifadelerini kullandı.
2
İSTANBUL'A GELDİ

Genç oyuncu, Fenerbahçe ile resmi sözleşme imzalamak için saat 17.30 sularında İstanbul'a geldi.

1
4.5 YILLIK SÖZLEŞME

Fenerbahçe, Oosterwolde gibi Emre Demir ile de 4.5 yıllık sözleşmeye imzasını atacak.