Arama Logo

Dortmund karşılaşması Beşiktaş için bir maçtan fazlası!

Kartal, bu akşamki zorlu Borussia Dortmund deplasmanından eli boş dönmeyip grup aşamalarını puanla tamamlayarak Avrupa’daki imajını korumaya çalışacak. Sergen Yalçın ve öğrencileri, bugün kazanırsa ilk kez 2.8 milyon Euro’luk galibiyet primini, berabere kalırsa da 930 bin Euro’yu kasasına koyacak. Lig ve Avrupa’da düşüş içinde bulunan takım, Dortmund karşısında alacağı sonuçla moral kazanıp sonrasında Kayserispor sınavıyla çıkışa geçmeyi planlıyor.
7
BEŞİKTAŞ İÇİN BİR MAÇTAN FAZLASI

UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. maçında bu akşam Borussia Dortmund’la karşı karşıya gelecek olan Siyah-Beyazlılar, Avrupa arenasında bu sezonki son mücadelesinde fark yaratmaya çalışacak.

6
YİNE KAYBEDERSE...

Devler Ligi arenasında çıktığı 5 karşılaşmadan puansız ayrılarak son sınavına 0 puanla gelen Kara Kartal, Dortmund karşısında da kaybederse dev turnuvayı puansız tamamlayıp Avrupa arenasındaki imajına zarar verecek.

5
PUAN VEYA PUANLAR İÇİN MÜCADELE EDECEK

Sergen Yalçın ve öğrencileri, bu sezon Kupa 1 grup aşamalarında puanla tanışamayan tek takım olmamak ve negatif durumla tarihe geçen bir kulüp olmamak için Signal İduna Park’ta puan veya puanlar için mücadele edecek.

4
İKİ GELİRDEN BİRİNİ KASAYA KOYMAYA ÇALIŞACAK

Devler Ligi arenasında bu sezon puanla tanışamaması sebebiyle 2.8 milyon Euro’luk galibiyet primi veya 930 bin Euro’luk beraberlik gelirinden de yararlanamayan Siyah-Beyazlılar, bu 2 gelirden birini bu gece kasasına koymaya çalışacak.

3
MANEVİ KAZANÇ...

Sadece ayak bastı parası ve marketing gelirleriyle Şampiyonlar Ligi’ne veda etmek istemeyen Beşiktaş , bugün alacağı puan ve puanlarla maddi duruma ek olarak manevi kazanç da elde edecek.

2
ÜLKE PUANINA KATKI...

Siyah-Beyazlılar, zorlu deplasmandan puanla ayrılırsa ülke puanına da katkı yapmış olacak.

1
KRİZDEN ÇIKIŞ FIRSATI

Siyah-Beyazlılar için bugünkü Borussia Dortmund mücadelesi, krizden çıkış için önemli bir fırsat konumunda. Ligde 5 maçtır kazanamayan Kara Kartal, Dortmund’dan moralli dönüp sonrasında pazar günü Vodafone Park’ta karşı karşıya gelecekleri Kayserispor maçında ligde de çıkış yakalamayı planlıyor. (Fanatik)