Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinin kader adamları; kaleciler!
5
DERBİ ÖNCESİ KALECİLER MERCEK ALTINDA

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisine sayılı gün kala iki ezeli rakibin kader adamları kaleciler olabilir. 2 Ekim Pazar günü saat 20:00'de Vodafone Park'ta oynanacak derbide Beşiktaş'ta kaleyi Ersin Destanoğlu koruyacak. Fenerbahçe de ise Altay Bayındır, derbide üç direğin arasına geçecek. İşte Ersin Destanoğlu ve Altay Bayındır ile ilgili detaylar...

4
TARTIŞMALI GOLLER YEDİ

Siyah-beyazlı kaleye geçer geçmez büyük sorumluluk alan Ersin Destanoğlu, üç kupalı şampiyonluktaki rolüne karşın geçen sezonu iyi tamamlayamadığı gibi yeni sezona da iyi başlayamadı. Önce kaleyi genç meslektaşı Emre Bilgin'e kaptırdı. Ardından yeniden eldivenleri giydiği İstanbulspor sınavında hatalı goller yedi.

3
ERSİN'İN KURTARIŞ ORANI YÜZDE 50

Ve Ersin, tüm tartışmalara rağmen Valerien Ismael'in derbideki 1 numarası olacak. 21 yaşındaki eldivenin kalesine gelen 12 şutun yedisi gole dönüştü. Ersin'in kurtarış oranı yüzde 50, gol yemediği maç sayısı ise bir.

2
RAKAMLAR ALTAY DİYOR

Jorge Jesus'un tartışmasız 1 numarası olan Altay Bayındır, Vodafone Park'a da kaptanlık bandıyla çıkacak. Altay'ı tartışılır hale getiren yediği basit goller. Başarılı eldiven, Rennes ve milli takımın Faroe Adaları sınavlarında kalesini terk etme açısından kötü kararlar verdi. Altay'ın karar ve konsantrasyon hataları zaman zaman can yakıyor.

1
ALTAY'IN KURTARIŞ ORANI YÜZDE 74

Buna karşın Fenerbahçe kaptanı, istatistiklerde Beşiktaşlı meslektaşına karşı üstün. Altay'ın kurtarış oranı yüzde 74. Bu sezon ligde kalesine gelen 27 isabetli şutun altısı gole dönüştü.