Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi: "Bir yersen iki atarız"
5
BEŞİKTAŞ'TA ÇEBİ DEVREDE

Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında Fenerbahçe ile oynanan derbide ilk 11'de forma giyen kaleci Ersin Destanoğlu ile Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi özel bir görüşme yaptı.

4
ÇEBİ'DEN ERSİN'E TAM DESTEK

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin, Fenerbahçe derbisi öncesinde tesislerde bir araya geldiği kaleci Ersin Destanoğlu’na tam destek verdiği ortaya çıktı. Çebi dev maçtan bir gün önce sezon sonu bitecek sözleşmesini 2027’ye kadar uzatarak rahat bir nefes alan genç file bekçisine her zaman yanında olduklarını aktardı.

3
GELECEĞE ODAKLANMASINI İSTEDİ

Ersin Destanpğlu ile baba-oğul gibi uzun süre sohbet eden Başkan Çebi, sadece geleceğe odaklanmasını isteyerek, yetenekli kaleciye bir dizi nasihatte bulundu.

2
"BİR YERSEN İKİ ATARIZ"

Ersin’e altyapısından yetiştiği Beşiktaş’ta şimdiden üç kupa kazandığını hatırlatan Başkan Ahmet Nur Çebi şu ifadeleri kullandı, "Daha çok gençsin, önünde belki de 400 küsur maçlık bir gelecek var. Elbette gol yiyeceksin. Bir gol yersen, biz de iki tane atarız. Futbol böyle bir oyun. Oyuna asla küsme. Unutma ki önünde seni bekleyen muazzam bir gelecek var. Seyirciyle aranda bir sorun yok. Onlar seni daima bağrına basıyor. Bu kulüpte kupalar kaldırdın, istikbal senin" ifadelerini kullandı.

1
ERSİN MEMNUN KALDI

Öte yandan kaleci Ersin Destanoğlu, hem yönetim hem teknik heyet hem de taraftarlardan tam destek aldı. Beşiktaş derbisi öncesinde taraftarların tribüne davet ettiği kaleci duygu dolu anlar da yaşadı. Destanoğlu, bundan sonraki süreçte maksimum performans sergilemek istiyor. (Milliyet)