Sporx Extra Arama Logo

Attila Gökçe: "Fenerbahçe, Fatih Terim'e teklif yapamaz mı?"

Attila Gökçe, Fenerbahçe için flaş bir teknik direktör önerisinde bulundu ve Fatih Terim'i gündeme getirdi. İşte Gökçe'nin Hürriyet'teki satırları:
8
"F.BAHÇE, TERİM'E TEKLİF YAPSIN"

Attila Gökçe, Fenerbahçe için flaş bir teknik direktör önerisinde bulundu ve Fatih Terim'i gündeme getirdi. İşte Gökçe'nin Hürriyet'teki satırları:

7
"ALİ KOÇ İTİRAFTA BULUNUYOR"

Ali Koç, F.Bahçe’nin yerli antrenörlerle yapamayacağının itirafında bulunuyor. Çünkü Aykut Kocaman gibi değerli bir evladını kırdı.

6
"YANAL'I PİŞMAN ETTİRDİ"

Taraftar baskısı ile görev getirdiği Ersun Yanal’ı pişman ettirdi.

5
"EMRE'NİN KIRILDIĞI BİR NOKTA"

Emre Belözoğlu’nda da imdat çekici gibi camı kırarak yangını önlemeye çalıştı. Ama Emre’nin beklentilerinin tamamen kırıldığı bir noktaya geldi.

4
"TEZİ ZAYIF BİR PAYANDA"

Şimdi F.Bahçe yerli teknik adam kaynaklarını tüketti. ‘19 şampiyonluğun 16’sını yabancılarla kazanmışız” demek bence tezine bulduğu zayıf bir payandadır. 14 yıldır üst üste şampiyonluk yaşayan Türk antrenörler her konuda kendini kanıtlamıştır.

3
"TERİM'E TEKLİFTE BULUNAMAZ MI"

Ali Koç başkanlığında F.Bahçe, Fatih Terim’e bir teklifte bulunamaz mı? Ortalık karışır ama olursa da olur. Olmayacak bir şey mi bu.

2
"ALMAN VEYA PORTEKİZLİ İSTİYOR"

Bu itiraflardan, çaresizlik tablosunu ortaya koyduktan sonra Almanya ve Portekizli teknik adam istiyor. Ancak iyi ve başarıya aç bir teknik adamın Türk futbol kültürüne, F.Bahçe’nin ihtirasına, Ali Koç’un beklentilerine ve sabırsızlığına ne şekilde cevap vereceğini bilebilir miyiz?

1
"SINIRLARI KENDİLERİ İHLAL EDİYOR"

Başkan, F.Bahçe’nin büyüklüğüne uygun büyük bir adım atıyor ama sonra unutuluyor. Kendi çizdikleri sınırları kendileri ihlal ediyor.