Efsane kaleci Buffon'un artık bir Tank Komutanı

6
Efsane kaleci Buffon'un artık bir Tank Komutanı
Dünyanın en tanınmış kalecilerinden biri olan Gianluigi Buffon'un, Juventus’ta sonlandırdığı kariyeri sonrası ne yapacağı merak konusuydu. Bu merak World of Tanks oyununun geçtiğimiz günlerde yayınladığı video ile son buldu.
5
World of Tanks nedir?
World of Tanks, oyun ve espor dünyasında oldukça popüler olan, ülkemizde de yüzbinlerce oyuncusu bulunan tank temalı bir savaş oyunudur. Oyun geçtiğimiz günlerde kullanıcılarına yeni bir güncelleme paketi sundu. Bu pakette başta 11 İtalyan tankı olmak üzere birçok yenilik mevcuttu.
4
11 Farklı İtalyan tankının oyuna dahil olması ile birlikte bunun duyurusunu yapmak isteyen oyunun yapımcı şirketi, bu duyurunun reklam yüzü olması için efsane İtalyan kaleci Buffon ile anlaştı.
3
Reklam videosunda oyun hakkında bilgiler veren Buffon aynı zamanda oyunu oynarken de görülüyor. Gelin hep birlikte o videoyu türkçe alt yazılı olarak izleyelim.
2
World of Tanks'in kullanıcılarına sunduğu bu güncelleme paketinde Buffon'un tek görevi reklam yüzü olmakla da kalmadı. Oyun, aynı zamanda efsane kalecinin o meşhur sesini oyunun içine dahil etti.World of Tanks içerisinde bulunan sesli konuşmalarda artık Buffon'un sesini de duymak mümkün.

Sporx Anasayfasına Dön