Televizyon

Son Kale yine yarıda kaldı | Olaylar...

Geçen hafta Reha Muhtar ile yorumcular Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar arasında yaşanan kavganın ardından merakla beklenen Son Kale bir defa daha yarıda kaldı.  Son programda teknik direktör Bülent Uygun’a soru sorma hakkı verilmediği için çıkan tartışma ile noklanan Son Kale programı bu defa Reha Muhtar’ın Ercan Saatçi’ye telefonla bağlanan Tolunay Kafkas’a soru sorma hakkı vermesiyle ortalık gerildi. Muhtar, “Sayın Saatçi buyurun Tolunay hocaya sorunuzu sorun” demesine önce Çakar ardından Toroğlu tepki gösterdi. Kavganın şiddeti ve ifadeler artınca önce yayının sesi kesildi ardından yayına ara verildi.  Yaklaşık 10 dakika sonra Reha Muhtar yayına çıkarak, programı sonlandırdı.

İŞTE OLAY PROGRAMIN KAVGA ANI…

Reha Muhtar : Sayın Toroğlu G.Saray’ın bu galibiyeti taşları yerinden oynatır mı ?

Erman Toroğlu : Ben maçı fazla seyredemedim. Bu yüzden maç hakkında konuşma şansım sıfır. Yorum yapacak şekilde seyredemedim.

Reha Muhtar : Peki siz Ahmet Çakar ?

Ahmet Çakar : Valla maçtan önce geçen hafta hepimizin arasında zat-ı alinizin kapattığı ve ondan sonra hafta içinde bu konuda gelişen olayları konuşmamız lazım. Bu seyirciye saygı açısından önemli.

Reha Muhtar : Bunu daha sonra bol bol konuşuruz. Şimdi maçı konuşalım.

Ahmet Çakar : Önce bunu konuşmamız lazım…

Reha Muhtar : Müsaade ederseniz onu daha sonra konuşmayı uygun görüyorum.

Erman Toroğlu : Yalnız şunu söyleyeyim program başlarken bir klip döndü. Engelli arkadaşlarla ilgili. O ne alaka anlamadım onu….

Reha Muhtar : Ben Ergün Gürsoyla devam edeceğim. Bu konuda konuşmama hakkına sahipsiniz (Ahmet Çakar – Erman Toroğlu)

Toroğlu : Aynen devam et, Reha…

… Ve uzun bir süre Toroğlu ve Çakar hiçbir konuşma yapmayarak masada oturur. Ve programın ilerleyen dakikalarında Tolunay Kafkas telefonla yayına katılır. Bu sırada Kafkas, Ercan Saatçi’ye tepki gösterince Reha Muhtar Saatçi’nin “Tolunay hocaya bir şey sorabilir miyim ?” deyince Muhtar, “Buyur sayın Saatçi sor” deyince kıyamet kopar.

  • 948,420
  • Paylaş

Daha Fazla Yükle